PDA

View Full Version : iPhone 5C - problem sa update aplikacija?!



lgoran
28-03-2015, 10:49
Da li neko ima sličan problem? Naime stoji već dve nedelje update raznih aplikacija sa AppStre-a ali ne mogu da ih abdejtujem. Kada pokušam izađe mi obaveštenje da abdejt nije dostupan na tom AppStore-u (Australija) i da treba da promenim AppStore. Kada promenim na US Appstore isto se dešava. Pokušao sam i reset telefona i da u abdejtujem tako što ne stisnem na -Update All- već na svaku ikonicu pojedinačno (to sam ovde negde pročitao da je nekima rešilo ranije problem), ali ništa. Ima li nade? :obrva:

apple ios
28-03-2015, 11:02
Probaj da se izlogujes sa App Store-a, pa ponovo ulogujes.


Sent from my iPhone 6

zabrljanje
28-03-2015, 11:08
...da li znas sa kog store-a su skinute te aplikacije za koje ti prijavljuje aPdejt (update)...i da li su instalirane preko tvog Apple ID-a...

Jailbreak
28-03-2015, 11:16
Alko ne znas,izbrisi ih pa instaliraj ponovo


Sent from my iPhone using Tapatalk

lgoran
28-03-2015, 12:05
Pokušao sam da se izlogujem i ponovo ulogujem, nije rešilo problem. Aplikacije su skidane sa AppStore Australia. Možda neke i sa US Store-a jer puno je vremena prošlo i dosta se iPhone-a promenilo ne mogu sa sigurnošću da kažem. Još mi ostaje da obrišem i ponovo instaliram sve aplikacije koje traže aPdejt mada mi se to ne radi jer ih sada već ima preko 30.


Sent from my iPhone using Tapatalk

illusion
28-03-2015, 12:28
Da nisi mozda na ios7?

lgoran
28-03-2015, 13:24
Ne, IOS 8.2


Sent from my iPhone using Tapatalk

lgoran
31-03-2015, 13:20
Da završim temu, brisanje pa ponovo instaliranje aplikacija koje su tražile apdejt je rešilo problem. Nadam se da se neće ništa ponovo ovako javljati.


Sent from my iPhone using Tapatalk