PDA

View Full Version : Kako vratiti obrisan notes?



Belgrade12121
24-03-2015, 23:02
Ljudi, moram posebno da postavim pitanje.
Posto sam prodao svoj iphone 5, pre toga sam uradio backup u icloudu. I umesto da vratim iphone 5 na fabricka podesavanja. Ja sam krenuo da brisem aplikacije i notes, poruke i slicno kako ne bi ostalo u starom telefonu.
Pre toga sam se uverio i video da je na mom novom iphonu 6 stoje iclod notes poruke. Medjutim kako sam ja obrisao sa starog telefona posle minut mi se obrisalo sve i sa novog telefona i ipad-a. Imam backup na kompu i na icloudu. E sad, predpostavljam da je on odmah preko wifi povukao to da sam obrisao notes i odmah to updatovao na icloud.
Skinuo sam iSkySoft iphone data recovery i preko tog programa sam usao u notes ali kad kliknem na restore naravno pise da moram da platim 50 dolara da kupim program da bi mi se otvorila ta opcija. Doduse na tom backupu preko kompa fale notes 10 dana koje sam ukucavao u medjuvremenu i koje sam updatovao samo na icloud.
Jel neko zna dobar nacin da je naravno free da se vrati notes? Tu su mi preko 150 zabeleski koje imaju skoro svaka po 2000 karaktera.
Hvala unapred na pomoci.

.stefan
25-03-2015, 03:16
Sa tog backupa na kompu vrati i updatuj na icloud to...
Od ovih zadnjih sto kazes 10 dana se oprosti...
Ovo ti je nauk da to tako ne radis....nego kad prodajes telefon izlogujes svoje accounte pa onda restore...
Ali dobro je mogao si i gore da prodjes...zamisli da nemas ni taj backup...
Nema sanse da vratis to sto je obrisano a da nemas lokalni backup
Ono sto savetujem je backup da odradis trenutno...restore telefona na taj backup koji updatujes icloud notesima i onda vratiš stari fw ako je to potrebno

Belgrade12121
25-03-2015, 04:09
Uradio sam backup sa kompa, ali mi nije povukao notes. Jedino sam uspeo preko ovog programa gore da udjem u backup i da vidim notes.

.stefan
25-03-2015, 12:29
Ako su tu morao bi da ih povuce...ne znam kako nije

Belgrade12121
25-03-2015, 19:11
pa to i mene cudi, mozda zato sto je icloudu noviji backup bio pa je zapamtio da sam obrisao.
jel ima neki program koji je besplatan preko kojeg se moze uci u notes?

babaroga73
25-03-2015, 20:40
Ja sam tako nesto mislio, da sam ostao bez Notesa, pa sam ga ipak pronašao, jer mi je bekapovao na gmail nalog ... Proveri , da li imas jedan folder u gmailu, tog ili slicnog naziva.,. Unutra su mi bile sve notice..