PDA

View Full Version : Touch ID - all about



iKontrash
15-03-2015, 14:59
Nadam se da sam pogodio temu ,molim savjet od strane Site Leaders .

Pozdrav iraja,

Zapeo sam..

A nisam nasao preko manualnog i auto (advanced settings) searcha nasao tu temu ili dio neke teme ,tj. taj post vezan za moj problem na forumu.

U kratkim crtama :

iPhone 5S kupljen preko amazon store,nov,dosao sa 8.1.x iOS om na sebi,Touch ID samo izbaci slijedecu poruku otkako je otpakovan :

Failed (Unable to complete Touch ID setup.Please go back and try again).

Imam passcode,telefon je nov kupljen,iTunes nalog je na hrvatsku adresu napravljen,bosanska kartica,konektovan sam preko loseg 3G,nisam nikad na Wifi probao,ako uopste treba konekcija ,kontam da ne treba da bi se to postavilo?

Da li je dosao ostecen Touch ID na novom telefonu ili ce se stvar rjesiti kada update uradim na 8.2. za par dana kada budem mogao pristupiti WiFi mrezi ?

Hvala unaprijed na odgovorima

rikee
15-03-2015, 16:39
Operi ruke i strpljivo... Bila je tema pre mesec dva gde se o tome raspravljalo. Kada dodajes prste treba biti strpljiv i treba imati ciste ruke. Kada dodas jedan ili dva prsta otkljucavaces lako. Ako uopste nece da ih doda imas hw problem

komsa
15-03-2015, 16:40
tebi ne radi touch(hardware) da li je uzrok njegov kvar ili je samo software-ska greska,ukljuci malo logiku i kreni korak po korak..............hard reset,erase all content and settings,restore pa ako to sve ne pomogne definitivno je hardware i pomoći će ti samo u nekom od servisa........................

iKontrash
15-03-2015, 17:01
Moze li biti software ,da nece na 8.1.3

Da ce raditi na 8.2 ?

Da prvo to cekam ?

A uradio sam sve korak po korak 101 put, sav reset ,vakav nakav,ni jedne slike nemam na telefonu :)

Da se javim na temu Ovlasteni Servis i da se sa njima dogovorim ?

Hvala svima na pomoci,skontao sam da je hardware (Touch)

I nece ni da dodje do momenta kad trebam ostavit otiske...

To i jest caka

ruke su ko u doktora a dugme se izmancalo kolko ga brisem (preuvelicavanje :) )

UPDATE NA TEMU :

SVJEZ UPDATE na 8.2

Resetovo

Restore Uradio

I dalje ista situacija ?

Sta dalje ?

uPOMOC