PDA

View Full Version : Plavi i crveni ekran



bioled
31-01-2015, 23:38
Pozdrav svima, od pre 10 dana ponosni vladnik 6-ce. Imam problem sa telefonom, desava se da se sam od sebe resetuje, pojavi se plavi ekran nekad crveni i tako par puta dnevno...uradio restore, stavio poslednji ios, i nista ne pomaze...telefon kupljen u It, pa me zanima kako mogu, i gde da reklamiram u Srbiji.
Unapred hvala pozz....

Cuksi
31-01-2015, 23:40
Koja velicina ti je memorije ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

bioled
31-01-2015, 23:41
Iphone 6 64gb

Cuksi
31-01-2015, 23:44
Hmm pitam posto sam video na netu da se iphone 6 od 128 gb resetuje jer je upotreblieni novi tip memoriskih cipova. Ali tvoje je drugi, mislim da mozes u telekomu posto je on generalni zastupnik za srbiji. Mozda moze i u istyle, mislim da sam procitao negde ovde da i oni primaju ali moras proveriti


Sent from my iPhone using Tapatalk

bastabl
31-01-2015, 23:51
Ja mislim da u telekomu i istyle mozes reklamirati jedino ako je uredjaj kupljen kod njih .


Sent from my iPhone 6 64gb ,Tapatalk

Cuksi
31-01-2015, 23:52
Mislim da u telekomu mozes bez obzira gde je kupljen. A u istyle ga ne mozes kupiti jer ga nemaju, bar ga nisu imali do pre par dana [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk

skiper
31-01-2015, 23:53
U Srbiji trenutno ne mozes nigde da reklamiras, nazalost.

Cuksi
31-01-2015, 23:54
Cekaj zar nisu rekli da moze u telekomu ali da se ceka duze ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

skiper
31-01-2015, 23:57
Ne mogu telefoni koji su kupljeni u inostranstvu, reklamacije za te telefone ce verovatno raditi iStyle ili Macola......ali se ne zna kada ce im biti odobreno.

bobanbg9
01-02-2015, 00:15
Ljudi,ne moze da se reklamiraju telefoni u telekomu,telenoru,vipu ako nisu kupljeni kod njih! Istyle,macola... jos uvek ne primaju iphone reklamacije,niti ima u ponudi kod njih iphone uredjaja... Ovde kad pominjemo na forumu istyle i reklamaciju iphona mislimo na Madjarski istyle.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Baraba
05-02-2015, 13:22
Da li u Ljubljani u tržnom centru City Park primaju? Video sam da ima iStore, samo ne znam da li primaju telefone na servis?
Ili negde na drugom mestu u Ljubljani?

kursula82
05-02-2015, 13:25
Mislim da ne primaju ali ce ti reci gde da odneses telefon. Ima poseban servis. Reko bih ti ja ali mi je papir iz tog servisa kuci a ja sam na Zlatiboru. Moj brat je nosio u istyle ip5 iz UK i oni su mu rekli gde da ondese. Resio sve za menje od 24h.
Jedino ne znam u koji istyle je nosio.

mikenzi
07-02-2015, 23:06
Da li u Ljubljani u tržnom centru City Park primaju? Video sam da ima iStore, samo ne znam da li primaju telefone na servis?
Ili negde na drugom mestu u Ljubljani?

U Ljubljani nosi u EPL koji se nalazi u samom centru grada.


Sent from my iPhone using Tapatalk

kunaguero
14-02-2015, 04:19
Isti problem,isto Iphone 6 64gb.Kupljen u New Yorku,istog dana kada je kupljen posle par sati blue screen,i tako jedno 3 nedelje pali,gasi,restartuj 5 puta dnevno a sada ne moze ni da se upali.Pricao sam sa nekim menadzerom iz Epla na kog su me uputili iz customer servisa,i posle dosta pokusaja i price sa njim potvrdio je da je telefon definitivno za zamenu.Pokusao ovde sve,naravno ne moze nigde.Prosle godine bas u februaru sam slao preko poste ip5 u istyle budapest zbog power dugmeta koje nije radilo,stiglo tamo za par dana,zamenili ga,pokupio ga Igne (hvala igne :)) i to je to. Ni to ne moze sada jer su prestali da primaju preko poste.