PDA

View Full Version : Iphone 4g ! :)) true or false ?



enki
18-11-2009, 19:28
pozdrav ljudi imaaa mnogo snimakaaa od iphona 4g ... neznam jel to nesto zvanicnoo ili staa ??? evo jedan


gshdCwnxdl

.stefan
18-11-2009, 19:38
Ne znam sta mu znaci ovo OSX 2.0??ovo nije zvanicno 100%!neki italijan se nasao pametan i svoje zelje pretocio u ovaj spot!!:)

enki
18-11-2009, 19:40
izgleda awesome :)) xaxa do ja... su mu zelje :P

.stefan
18-11-2009, 19:42
A kad budu izbacili iphone garantujem da nece da ima veze sa ovim!:)

kocka90
18-11-2009, 20:03
cekajte ljudi, jel ste znali ikad pre izlaska nekog iPhona kako ce izgledati? :) uvek je bilo nekih slika ali nikad tacnih...tako da, videcemo sledece godine...

.stefan
18-11-2009, 20:17
U potpunosti se slazem s tobom!secas se onih slika pre nego sto je izasao 3gs kakvo ruglo su bile?sreca pa nije takav!a ovde jos i software satro prezentuju....gluposti!

doni!
18-11-2009, 20:47
ja mislim da 3Gs ce da bude zadnja generacija iphone ,, posle ce biti oni tablet pc ili sta je ono,, povecan iphone ![tako ja mislim]

iJova
18-11-2009, 21:48
Nece! Nece Apple prestati da proizvodi iPhone jos dugo!!!
Tablet ce biti u Martu sledece godine, valjda, a iPhone cetvrte generacije u junu naravno!!

zixY
18-11-2009, 21:59
Ovo je totalno False. Mislim i pre 3GS da izadje bile su price, ali nista od toga nije bilo tacno. Cutite i cekajte sledece leto :D

1024
18-11-2009, 22:15
Ja onaj video ne mogu da otvorim, kao da nije dobar link :S

Uglavnom, treba imati u vidu da je ovo youtube! A youTube je oduvek bio centar dezinformacija na Internetu. Samo jedan primer: pre nego sto je izasao iPhone 3G, postojao je YouTube video koji ga je opisivao kao telefon sa kamerom od 5MPX i landscape home screenom... Toliko o tome :)

Offtopic: enki, brate, nauci da kucas bez viska slova. Ili odi u podesavanja za tastaturu i produzi "repeat delay". Ovako malo iritirajuce deluje. ...Cisto prijateljski savet.

shO
18-11-2009, 23:02
Naravno da je fake..... Ako poverujete u ovo onda ste stvarno.... :D
BTW video ne radi, ne valja ili sta vec ne! :D

Satyr
20-11-2009, 02:12
ono sto je sigurno je da ce novi iphone imati micro usb ulaz za punjenje baterije odnosno za povezivanje na komp

Sharky
26-11-2009, 02:59
Evo jos nekih ideja kako ce mozda izgledati novi 4g
http://vesti.kombib.rs/images/slike/2009/03/31/iphone4g.jpg
http://vesti.kombib.rs/images/slike/2009/03/31/iphone4g-prednji-izgled.jpg

.stefan
26-11-2009, 03:01
ovo bih vec i mogao da progutam!!:D

shO
26-11-2009, 03:02
Ma nece izgledati tako to je sigurno... BTW sve te slike su uradjene od strane fanova.. tj kako bi oni voleli da izgleda iPhone.. Ali ja kontam da ce i sledeci imati isti oblik isve, jer je skroz cool! :D

.stefan
26-11-2009, 03:06
ma znam ja sve to,ali ova slika iz profila mi je cool,samo sto ne verujem da ce biti ovoliko zaobljen,a ova anfas.....pih...malo mi je kockasta i suvise deluje 2D!

verujem da ce novi biti sigurno malo tanji!na 3gs su ubacili kompas,na ovaj ce mozda ubaciti ringlu,ko zna!:D

Sharky
26-11-2009, 03:09
jos ako bude mogao sam kafu da kuva, bicu medju prvima koji ce ga kupiti, samo ako ne bude morao da se JB za kafu :)

.stefan
26-11-2009, 03:10
garant ce biti u cydiji fix za tursku,znas da ameri piju samo one instant/filter gluposti!:D

EDIT:Ja mislim da ovde ne idemo u OFF jer iznosimo svoje predloge i zelje za novi iPhone!
imacemo srece ako onaj Dany Gradual Report vidi ovo i prevede celnicima Apple-a!:D:D:D

Sharky
26-11-2009, 03:21
Vise necemo ni ribe moci da jurimo cuvenom recenicom ''kad idemo na kafu'' ili slicno, samo ce nam pokazati svoj iphone 4g i nasmejace se... :(

Satyr
26-11-2009, 11:38
ja nekako imam osecaj da ce sledeca generacija imati oled ekran
mozda ce biti i sa manjim ekranom
i mozda nece biti zakljucan

nemanja22
26-11-2009, 12:41
logika da ce izbaciti ponovo revolucionarni proizvod-iphone je tesko ostvariva.. pogledajte kako se razvijao ipod, imac, macbook i sve ce vam biti jasno

iPhoneSA
26-11-2009, 13:11
Svaka cast Nemanja, upravu si totalno....dugogodisnji korisnik Apple proizvoda i mislim identicno kao ti:)

nemanja22
26-11-2009, 14:57
Takodje :vb_cheers:

.stefan
27-11-2009, 01:32
ne treba meni revolucionaran proizvod....samo ringla mi jos fali!:)

nenad.jokic
25-12-2009, 10:33
Pa pazi sad, kad na 3g uključiš gps i vozikaš se malo po gradu, samo treba da ga staviš u polegnut položaj i može da ti posluži kao onaj usb grejač za kafu :)

.stefan
25-12-2009, 13:49
Nisi probao zadnji fix za ringlu,samo nulu zadrzis malo duze i kuva znas kako!:)a tvoje je dobro za jaje na oko!:)

Twalker
25-12-2009, 20:31
Ponekad se pitam da li namerno odlazite u offtopic ili hocete da nabijate postove?

Aha,edit opcija ne radi kod nekih,btw stefane na ovoj stranici si jedno 5 puta bas te zabole...

MegaSkot
25-12-2009, 20:58
Izvini moderatore, nismo te prepoznali.

@t: bilo bi lepo da buduci iPhone malo promeni dizajn, vise rama i proc na 1GHz, meni dosta.

.stefan
25-12-2009, 20:58
E znas koliko me zabole za postove,sto se mene tice mogu sve da mi izbrisu ovog trenutka i da krenem ispocetka!Nisam ja ovde zbog broja postova!
Tvoj post je spam i off!verovatnoca da novi iphone bude ovakav kao na slici je slicna ovoj da mu ugrade ringlu,to su samo spekulacije,a bilo kakvo nagadjanje je u skladu sa ovom temom,ali malo sale nije na odmet!
A to sto si ti rekao je najblaze receno bezobrazno,juce si se pojavio ovde i vec si se okurazio da ostavljas takve postove!svaka cast!

Twalker
26-12-2009, 16:36
To sto ne postujem u svakoj temi,to neznaci da nemam pravo da udjem u diskusiju ili kazem svoje misljenje,da li sam dosao juce ili sam ovde od pocetka foruma je nebitno niti moze da se veze sa postovima,sto se tice broja postova posto verujem da si gadjao na to,mogu da nabijem kao ti za jedno popodne,ali onda ne bih bio bolji od tebe .stefane,ijova,zixy,godzila i ostalih...

woffer
26-12-2009, 16:54
@twalker jel mislis da si bolji o ti koje si nabrojao! Koliko vidim nisi jer potices rasprave i svade a toga nam je dosta na forumu! Ako ti se nevida njihov nadin zamolilo bi te da nekomentiras javno jer obicno dovodi do svada, jos nikad nisan vidio da je nekon nakon takvog komentara rekao popravit cu se!

@.stefan i @Megaskot molio bi vas da se vratite na temu jer ste otisli u off kao sta je i @twalker primjetio

svaki sljedeci post koji niJe vezan za temu ili nastavljanje ove vase diskusije bit ce brisan i bit ce te upozoreni!

Uzivajte ;)

Sena
26-12-2009, 17:21
RvN3I_jA9rI
Ovo mi deluje realno

.stefan
26-12-2009, 17:24
ajde da razresimo vec jednom ovo i da se lepo svi ovi postovi pobrisu!

@Twalker: Pre svega vidim da temeljno pratis moj rad i kretanje na forumu,sto izmedju ostalog govori kako ga shvatas i koje su ti namere(citaj:da provociras),sto najbolje pokazuje tvoj signature!Ko si ti da Jovu citiras??decka koji iako ima 13 godina izuzetno doprinosi celoj ovoj prici,lupi ponekad,ali je dosta dobrih stvari uradio ovde!
Da si lepo i temeljno procitao ovo sto sam napisao gore shvatio bi sta sam hteo da kazem i ''na sta sam gadjao''.
1.naravno da imas pravo da se ubacis u diskusiju,ali ti to svojim postom nisi uradio,nego se ti nesto pitas!da je to napisao petar,lazar,sho,1024,woffer.....ne bih rec rekao na to,ali smatram da tvoj post nije na mestu!
2.ni najmanju nameru nemam da se raspravljam ni sa tobom,ni sa bilo kim ovde,izuzetno sam tolerantan i smatram da takvim bahatostima ovde nije mesto!
3.uopste o broju postova nisam govorio,jos jednom kazem NE ZANIMA me!samo sam hteo da kazem da treba ovde da provedes neko vreme,postovao ili ne da bi mene,zixy-ja,jovu,godzilu ili nekog ko se juce registrovao na forum imao prava da uzmes u usta!!
4.mozes slobodno da sedis i nabijas postove,ako nekom koriste,plus za tebe i ima ljudi ovde(ukljucujuci i mene) koji ce to znati da cene!
5.najlepse bih te zamolio da se skoncentrises na sebe,a ne da pratis koliko sam ja puta ili ne usao na neku stranu!
Eto toliko od mene....take care!

@woffer:izvinjavam se na ovom elaboratu,ali jednostavno necu da neke stvari ostanu neresene!

@Godzila:iskuliraj brate,ne obracaj paznju na ove provokacije!

Godzilla
26-12-2009, 17:30
lepo je stefi objasni ovo a ti twalker,da,to nisam prokomentarisao,citairas jovu? lepo stefan kaze da lupi,ali on i jeste pomagao ovde,za razligu od tebe koji samo lupa...
tako da pazi se sta radis!

woffer
26-12-2009, 17:48
Aj sada stvarno ovdi neka bude kraj! Twalker je dobija ban! Stvarno bi molio da nenastavljate vise o tome!