PDA

View Full Version : iPhone se restartuje i ne mogu da uklonim krekovanu aplikaciju



korahepop
13-01-2015, 10:06
Pozdrav formuaši!

Instalirah ja neku aplikaciju tipa applock ne znam bas sad tacno ime, al u glavnom je sa BiteYourApple source-a. Nakon restarta springboard-a nema nikakve reakcije na dodir. Ugasim ga ja i upalim, i hocu opet u cydia-u da ukinem tu aplikaciju al mi opet samo resetuje springboard i opet nista ne mogu tel.
Kako drugacije da je izbrisem ili neko neki prijedlog....

Molim za pomoc! Hvala! :yes:

kristianmarkovic
13-01-2015, 10:42
Upali tel. u safe mod, valjda se drzi dugme za pojacavanje sve vreme dok se pali, pa obrisi tweak

korahepop
13-01-2015, 10:55
Uspio sam preko ifunbox-a! :) Hvala u svakom slučaju! :)

zabrljanje
13-01-2015, 10:58
...i gledaj gde otvaras temu posto nema veze sa softverom iPhone-a 4 vec sa krekovanom aplikacijom sa Cydia-e....


EFIT: Tema premestena a naslov korigovan...

Marko70
13-01-2015, 16:40
Moj problem ima veze sa krekovanom app sa cydia a evo o cemu se radi:htio sam jedan tweak skinut te nadjoh ga na repou bovor.net medjutim kasnije se ispostavilo da se uz ovaj repo pojavile i dve oznake na ekranu kao app. a ta oznaka je 1. bovor.net 2.Sovann2.com,brisao sam ih nekoliko puta ali ponovo se vracale ,radio restart ,obrisao i taj repo ali nista nije pomoglo te pitam postoji li nacin da ih trajno uklonim?

Byakuya
13-01-2015, 16:45
Moraces da angazujes svestenika da istera djavola iz tvog telefona...zaista ne vidim drugi nacin...

Takodje da prestanes da bombardujes forum pitanjima iz dana u dan...ako nesto ne znas nemoj da cackas. A ako vec hoces da cackaj informisi se o tome.

bbrks
13-01-2015, 16:52
Svakako mislim da je restore jedini nacin da se toga otarasis, a ti sad malo razmisli zasto se to desilo....