PDA

View Full Version : Moze li se zameniti default mail za iCloud nalog?



fleepy
09-01-2015, 18:10
Pozdrav ljudi...:no: Telefon nije kraden, kao sto ce mnoogi pomisliti, pa da napisem odmah... Znaci telefon ima iCloud nalog, ali nije potvrdjen na mail-u, tako da je u opcijama sve zamagljeno i ne moze se nista menjati dok se ne potvrdi na mail-u. Taj mail vise ne postoji, tj. nije u funkciji, tako da mu nema pristupa. Osoba koja je koristila fon, ubacila je to davno, a pritom se ne razume, tako da fakticki maltene nije ni znala sta u stvari time radi. Tako da ni restore opcija na sajtu ne pomaze... Nebitno je sad to, da li postoji mogucnost da se to resi, pa makar i pozivanjem neke Apple podrske? Telefon radi normalno sa Rsim karticom, ali sam hteo da uklonim to, da mi se nekim slucajem ne desi u buducnosti da mi zakljuca fon, a i hteo bih da update-ujem software. Inace verzija soft je 7.0.6, a model 5S... Hvala...

zabrljanje
09-01-2015, 18:33
...kako se logujes sa Apple ID...da li je sve normalno, da li imas password...

...isti mail je i na Apple ID-u...pitam posto je sve isto vezano za iCloud...

fleepy
09-01-2015, 18:59
Ako pitas za AppStore, i ostalo, tu sam stavio svoj nalog i sve normalno radi... A ovaj ID koji je vezan za iCloud je neki drugi, i nemam sifru za njega, niti je taj mail aktivan, niti je iCloud nalog potvrdjen (a ipak je aktivan), jer nije potvrdjen mail, tada kada je pravljen...