PDA

View Full Version : kupljenih aplikacia nema u "purchased" ?!?!?!



komsa
29-11-2014, 14:06
...uradih restore na iPad-u,prilikom vraćanja aplikacija(ranije kupljenih) u appstore-u vidim da mi nema McTube Pro koju sam koristio prvo besplatnu verziju i potom je kupio......................u "purchased" je nema i počinje strašno da mi ide na živce..........da li se još nekom dešava i kako to rešiti ?!?!?

bbrks
29-11-2014, 14:18
A jesi li pogledao direktno u Itunesu, kad prikacis iPad, pod Summary, tamo gde ti Itunes pokazuje screenove iPada?

stefan.gricko
29-11-2014, 14:18
Ja mislim da su oni menjali nešto po tom pitanju.
Pre koji dan kad je bio Geekbench besplatan, ja sam hteo da ga skinem("kupim") pa da mi ostane, međutim, čini mi se da kad su free aplikacije da onda ne ostaju u Purchased, što je malo glupo, al' ajde...

EDIT: Sad kontam, tebi nema kupljene verzije, mislim kupljene za pare, ne skinute kad su bile Free.

komsa
29-11-2014, 14:20
ova je bila besplatna pa sam je kupio što znači da je kupljena.........................

Free13
29-11-2014, 14:25
mozda su u hide...nadji ovo:
iTunes Store: Hiding and unhiding purchases

zabrljanje
29-11-2014, 14:28
...komso, vidi ovo sto je pomenuto u postu iznad...

http://support.apple.com/en-us/HT201322


...sta ti pokazuje kada kucas u iTunesu...kad ti pokaze aplikaciju i ponudi da je skines...

komsa
29-11-2014, 14:48
sve sam to odradio,nije u skrivenim aplikacija ali hvala na ideji......nešto oni tu brljaju opasno malo malo pa se neka aplikacija za youtube "povuče" sa appstore-a iz ovog ili onog razloga ali dosadilo mi je da svaki put kupujem novu,koja radi ili koja može da se skine.......pisao sam im pa nek se misle,ili aplikaciju ili neka vraćaju novce.......

zabrljanje
29-11-2014, 15:06
...izgleda da je do njih definitivno...cak i na search nema MCTube (cak i kad krenes preko web browser-a pa na redirekciju, ispise da trenutno nije dostupna na store-u)...stvarno su cudaci sto se tice YouTube aplikacija...jedino ako ne radi autor neki update ili sta vec pa su samo privremeno povukli sa store-a kao sto su znali da rade sa nekim aplikacijama...

...jedino je nelogicno sto ne pokaze u purchased pa kad pokusas da skines, da ti onda kaze da trenutno nije dostupna na App store-u...

rikee
29-11-2014, 15:26
Aplikacije za download videa redovno skidaju jer se kolju sa Youtube licencama, i samo ih eliminisu sa appstore. Meni je nestao xRec, regularno kupljen

xejtep
29-11-2014, 15:36
Ja mislim da su oni menjali nešto po tom pitanju.
Pre koji dan kad je bio Geekbench besplatan, ja sam hteo da ga skinem("kupim") pa da mi ostane, me?utim, ?ini mi se da kad su free aplikacije da onda ne ostaju u Purchased, što je malo glupo, al' ajde...
Mislim da gresis, to je ostalo isto kao i ranije, konkretno bas geekbench imam u purchased (skinuo sam ga pre neki dan kada je bio free)

@komsa evo i ja sada gledam nema ni kod mene mctube a imao sam ga, cudno. a nema ni tapatalk pro a pre neki dan je bio, skinuo sam ga tad. Strasno!

komsa
29-11-2014, 15:38
Malo nas za*ebava*u.... :-D

sent from komsa's G3

Paranormal
29-11-2014, 15:59
mislim da je to zato sto su povucene app sa appstore-a, mada je ranije bilo i povucenih u purchased, ali izgleda i da su to promenili...

nikola987
29-11-2014, 17:25
I meni je nestalo oko 10ak aplikacija/igara kada sam vratio backup na novi ipad. Proverio sam ih sve, i ni jedne nema vise na appstoru (kao ni na listi kupljenih aplikacija) :(

Za jednu igru mi je cak bilo toliko krivo, da sam pisao developeru da vidim dal ce je vracati.

Svitac
29-11-2014, 18:19
TapatalkPro ni kod mene nema u search, US store... Ne znam šta se dešava, ili nešto optimizuju za osmicu pa moraju da povuku jer ne može kroz update...

zabrljanje
29-11-2014, 18:24
...nema vise TT Pro, niti ce biti...jedino ako imas sacuvan .ipa fajl...vec je o tome pisano u TapaTalk temi...

komsa
29-11-2014, 18:25
pregledao sam sada jedno pedeset aplikacija za gledanje Youtube videa i sve su uglavnom iste,sve traže doplatu za skidanje reklama,imaju i isti UI samo se po nekim nebitnim detaljima razlikuju.......ima dosta aplikacija sa potpuno istim nazivom pa posle ne znaš ni koga da psuješ,opet sam potrosio 3$ na aplikaciju koja sa McTubePro ne može ni blizu ali kada su izgleda sve sklonili.........ponašaju se dosta bahato sa našim potrošenim parama ???