PDA

View Full Version : iTunes aplikacije free by Apple



HiperX
29-11-2014, 02:47
Pozdrav,

Planiram da kupio nov iPhone. Imam iPad i na njemu kreiran iTunes nalog na kojem sam iskoristio one aplikacije tipa pages, numbers koje se dobiju free od Applea. E sad, ja nisam uzeo sve aplikacije one iMove itd tacnije uzeo sam neke aplikacije ali su na hrvatskom serveru pa sam se prebacio na usa. Da li cu sa istim iTunes nalogom moci uzeti aplikacije koje nisam ili moram da pravim novi nalog? Nadam se da nije toliko konfuzno pitanje i da razumete

shiza
29-11-2014, 02:51
Ako sam te dobro razumeo,ali mislim da nisam,ti bi hteo na iphone da prebacis sve aplikacije koje si imao na ipad?Ako je tako,moraces da se ulogujes na itunes acc sa kog si skidao,ako si skidao sa vise acc-a,onda sa vise njih se logujes i poskidas applikacije i imas ih isto kao sto si na ipadu,prilikom update-a isto ces morati tako.

HiperX
29-11-2014, 03:00
Ne ne, imam jedan nalog ali sam menjao store, sa usa na cro pa sam tu uzeo te aplikacije na hrvatskom stpru pa se posle vratio na usa store. Dakle mene zanima da na iphonu dodam one aplikacije koje nemam na ipadu, onaj imove besplatno kao sto je bio pages, jer sad mi trazi da kupim aplikaciju.