PDA

View Full Version : iphone 5 16gb ios 6 kodiran na a1 austria



milan91sd
27-11-2014, 23:16
kao sto naslov kaze,telefon sam juce dobio,zakljucan je na a1 austria,otisao do najblizeg servisa i kupio rsim,ubacim ali mi i dalje kaze da ubacim vazecu karticu da bi aktivirao svoj telefon,inace nov je i nije aktiviran,pise da mu je findmyiphone off,citao sam po google da se mora apdejtovati na ios 8 da bi prihvatio xsim-rsim kako god...da li je neko imao iskustva sa ovim? ja ne bih podisao svoj ios na ios 8...sta predlazete?
inace imei je:
013631001437281

raptor
28-11-2014, 02:56
Koju verziju R-Sim si kupio? najverovatnije ako si skoro uzimao onda je neka novija verzija, update-uj ga na iOS 8.1, baci mu Jailbreak dok Apple jos uvek potpisuje iOS 8.1, i videces, ali cak postoji mogucnost da ti je do sim kartice, nisam siguran.
Ja sam pre neki dan update-ovao sa X-simom na 8.1 iPhone 5-icu, bukvalno leti, samo nemoj da restore-ujes Backup nego stavi Set Up As New, ako se upustis u tu pricu.

slovak84
06-02-2015, 17:59
iphone 5, ios 8.1.3, r sim 9 pro kartica, zakljucan na austria a1, sve radi osim poziva, uspostavlja vezu ali nemam zvuka ni u slusalici ni preko zvucnika, mene zovu normalno ali niko me ne cuje kad se javim kao ni ja njih, da li je hardverski ili softverski problem?

ilijakv
06-02-2015, 19:18
To sto ti je tel zakljucan na Austrija mrezu,ne znaci da treba ovde da se stavi pitanje.. ;)
Probaj restore,ako ne resi,treba da se zamene mikrofoni.