PDA

View Full Version : Itunes backup i gubljenje svih slika



pentium4
13-11-2014, 16:18
jučer sam odradio nanovi instalaciju ios 7.1.2 na iphone 4 (shift+odabir) .prije toga sam napravio sigurnosnu kopiju...poslije kad sam htio restore kopije nije bilo nista na restoru, i imala je svega 11mb taj backup..
malo istrazujuci sam pronasao backup datoteku koja je bila teška oko 1gb,i to sam uspio povratiti sa wondershare dr.fone...ali u tom vraćanju nema niti jedne slike...
šta da radim,ima li ikakav način za vraćanje slika...

pentium4
16-11-2014, 17:08
huh,znači niko nema ponuđeno rješenje... a velika šteta...
je li itunes inače u backupu tj. njihovoj sigurnosnoj kopiji čuva i slike ili ne

skiper
16-11-2014, 17:13
Kada uradis backup pa restore from backup trebalo bi da ti sve vrati u telefon, i slike naravno.

salito
16-11-2014, 21:13
probaj da odes u C:\Users\[ime]\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup i vidi da li ima nekih foldera unutra. vidi koliko su veliki za pocetak..

pentium4
16-11-2014, 22:30
tako sam i sam očekivao da je sve u sigurnosnoj kopiji-backupu...
nasao sam neki folder ,tezak je oko 1gb,mada je slika,videa bilo više,oko 5-6gb....baš čudno

salito
16-11-2014, 22:57
onda se, iz nekog razloga, nisu backupovale slike. pokusaj sa iPhone Backup Extractor-om, dace ti uvid u sadrzaj backup-a (slike/klipovi/notes/contacts...). ako se tu ne prikaze broj slika stvarno ne znam sta bi moglo pomoci