PDA

View Full Version : PROBLEM NA iPhonu 5S sa reprodukcijom tona na video zapisu...



petruzzi
12-11-2014, 01:57
nisam nasao nista na ovu temu, (ako gresim izvinite), Naime imam problem kod pomenutog modela.. Nisam proverao uopste video zapise , nisam ni snimao od kada sam kupio ovaj model, sve do danas, kada sam snimio jedan video zapis, i nakon njegove reprodukcije video da nemam ton :(, svasta sam pokusavao i ponovo isto, nema tona,.. Sve ostalo radi, sagovornici me cuju, diktafon radi, sve ok, jedino eto to... Pomenucu da sam telefon uzeo nov , vakum pakovanje, donesen je iz GB, i aktiviran pre nepune tri nedelje... Molim Vas za pomoc, neki savet ili eventualno iskustvo ukoliko ga je jos neko imao... Zaista nznm sta da radim i kako to sada ide oko servisiranja i ostalog.. Do sada sam imao tri modela iPhona i nisam imao nikakve probleme sa njima, tako da nznam ni kako to ide oko servisiranja, garancije i ostalo, s'obzirom i da nemam racun kod sebe.... [emoji34][emoji45]


Sent from my iPad using Tapatalk

apple ios
12-11-2014, 08:50
Prvo probaj restore, cisto da otklonis sve sumnje na softver. Da nemas slucajno foliju na ledjima, pa da si pokrio mikrofon pored kamere?


Sent from my iPhone 5

petruzzi
12-11-2014, 12:44
imam foliju ali nije pokrila mic, restore sam upravo uradio, nista[emoji36]


Sent from my iPad using Tapatalk

djpatt85
22-08-2015, 09:41
Je l ima jos neko ovakav problem, i kako ga je resio? Imam jedan iphone 5S koji isto ne snima ton u video zapisu, pa da znam da l trebam da radim restore ili ne..


Problem je bio u flat cablu od mikrofona koji se nalazi na ledjima, i sluzi samo za snimanje tona tokom video zapisa..

Isy M
24-03-2016, 14:48
Skini foliju i sve ok. Isti problem imao :D