PDA

View Full Version : iPad mini JB ios 7.0.2 update problem



raDOS
01-11-2014, 01:15
Ne mogu da napravim update aplikacija preko appstore. Tipa youtube, instagram... Kad pritisnem update u appstore on me prebaci u aplikaciju kao da sam stisnuo na open a ne na update.

Da li je neko imao slocan probel i rijesio ga?

P.S. Gasio sam appstore gasio sam iPad, izlogujem se pa ponovo. I nista nisam uspio.

Hvala
Unaprijed

rikee
01-11-2014, 01:32
Mozda aplikacije traze iOS8 za najnoviji update

raDOS
01-11-2014, 01:46
Mislim da ne.

illusion
01-11-2014, 08:10
to je neki bag,i drugi imaju taj problem

Beri83
02-11-2014, 15:38
Posto nebznam de da ukazem na moj Problem na iPad mini uradio sam Jelibreak iso 8.1 sa Pangu alj sada ne znam kako da skidam Applikacije oni koji se placa moze mi neko pomoci ?

apple ios
02-11-2014, 16:32
Na ovom forumu ne vjerujem da ces dobiti takvu pomoc. Kupuj aplikacije!


Sent from my iPhone 5

Milan Sandra
05-11-2014, 09:24
Meni se isto dessva na iP 4s IOS 7.0.2 jb...Automatski me baci u aplikaciju

KingKong
10-12-2014, 12:33
Ista stvar mi se desava na iphone 4S i na petici. nestala opcija "update all"
a pored svake aplikacije za update stoji open a ne update!!! Ako ima neko rjesenje za ovo !!! Ios 7.1.2 +JB u oba uredjaja


Sent from my iPhone using Tapatalk

vpasic
10-12-2014, 12:58
nema rješenja.
nije do nas i naših uređaja nego do buga u Update sekciji u Appstore aplikaciji.
sve su ti aplikacije updejtane ali iz nekog razloga u Update sekciji to nije detektirano.
tu istu aplikaciju za koju ti nudi update stisni Search pa nadji pa ćeš vidjet da je kraj nje Open. isto tako ako ju otvoriš i odeš u About vidjet ćeš da je najnovija verzija instalirana. kad u Update sekciji i stisneš update on ti ju otvori ko da si stisno Open jer nema se šta updejtat.
taj problem se počeo manifestirat početkom osmog mjeseca ove godine i iz applea sliježu ramenima i sugeriraju da se restora uređaj na najnoviju iOS verziju.
na ios-u 8 nema tih problema tako da se ni ne trude otklonit problem za one koji su još uvjek na ios-u 7.

Milan Sandra
11-12-2014, 13:35
Postoji resenje,predpostavimo da vam nije ukljucen automatic update,kao sto meni npr.nije...Udjes na app store,kliknes na aplikaciju (znaci ne na open ili update) i kada otvori informacije o aplikaciji svreenshotove itd ima gore dugme update (to svi znamo) e pa za divno cudo to dugme radi i pocinje najnormalnije da radi update aplikacije