PDA

View Full Version : Lg Tv- povezivanje sa kompom



aca1306
24-10-2014, 01:15
Skoro sam pazario Tv Lg 42lb671v, medjutim nov sam u ovome, i ne znam kako da povezem tv sa kompom, naravno bezicnim putem..you tube sam uspeo, ali da li postoji neka aplikacija ili program, da kad pustim neki video na kompu, on pusta na tv :)

Unapred hvala

kakosuper
24-10-2014, 03:58
Da li si proverio uputstvo televizora? Kad si uspeo youtube pretpostavljam da je smart tv. Koliko znam oni mogu da se vezuju sa kompom.
Moj nije smart i pazario sam chromecast i preko njega cu pustati sliku sa telefona ili kompa na njemu. :)

zabrljanje
24-10-2014, 07:24
Skini LG Smart Share program sa njihovog sajta...povezes TV i komp na isti WiFi, u Smart Share programu odredis folder u kome se nalazi sadrzaj koji je share-ovan....na TV-u pokreni isti taj program i sa leve strane ces imati muziku, slike, video sadrzaj kji se nalazi u tom folderu...

Preporuka za pustanje filmova, a da bi ti radili titlovi, je da moraju da imaju isti/identican naziv i film i titl ali i manje od 8 karaktera...glupo ali jednostavno to pravi problem kod pustanja titlova...nekada ni ta varijanta nece...na net-u imas i varijante da prave problem i vrste titlova ali sustinski je to samo vezano za bezicno povezivanje...deluje zanimljivo u startu da cackas ali posle ukapiras da je najbrza varijanta da povezes eksterni hard i uzivas...:)

aca1306
24-10-2014, 11:40
Ovo za prevod znam..hvala :)

zabrljanje
24-10-2014, 12:05
...kucaj u Google-u...

Npr.

http://lg-smart-share.updatestar.com

boycek68
26-10-2014, 13:09
@zabrljanje odlicno si sve napisao, kod mene to radi extraaa.. i plus sa ajfona ima opcija sa YT da se gleda na tv odlicno i brzo radi [emoji106]

Infernus
02-11-2014, 22:58
Ja sam povezao tako sto sam instalirao Plex program na PC i tamo odredio folder gde su mi filmovi i serije i sve radi super


Sent from my iPad using Tapatalk