PDA

View Full Version : Itunes ne prepoznaje 5S uopste.



Milosm10
28-09-2014, 13:59
Pozdrav svima, imam od skora 5S i kada ga prikljucim na komp izadje ona ikonica dole kao da je prikljucen i pocne kao nesto da radi, dok u Itunes-u ga ne prepozna i posle nekog vremena izadje obavestenje: Itunes couldnt not connect to the iphone because the device timed out. Zna li neko sta moze biti u pitanju? Telefon nije ni krakovan, bukvalno nista, kupljen normalno u radnji, sim free. Hvala unapred.

zabrljanje
28-09-2014, 14:08
ne znam da li imas vise uredjaja koji su povezani na tvoj nalog na iCloud-u (i vezani za tvoj Apple ID)...mislim i na one koje si nekada imao i u medjuvremenu prestao da ih koristis...

Probaj da vidis (ne moze da ih bude vise od 5)...



Open iTunes-> click on "store" in the upper left corner
-> from the drop-down menu, select "view account"
-> enter your password
-> under "iTunes in the Cloud", click on the blue "Manage Devices >"
-> remove any old devices


...moze da bude i zbog USB-a...

...probaj i hard reset...

apple ios
28-09-2014, 14:09
Da probas drugi kabal, kompjuter, novu verziju iTunes-a, hard reset...


Sent from my iPhone 5

Milosm10
28-09-2014, 14:17
Pozdrav, probacu ovih par stvari sto ste mi napisali. Itunes sam skinuo pre par dana, trebao bi da bude najnoviji ali provericu i to. Samo ako mozete da mi objasnite ovo oko hard reset-a, mislite na telefon? Kako se to radi? Da li cu tako izgubiti sve podatke (slike, brojeve...)? Hvala jos jednom...

zabrljanje
28-09-2014, 14:18
...neces, home i power zajedno dok se ne ugasi i ponovo pojavi jabuka pa ih onda pustis i sacekas...

Wombat
02-10-2014, 09:57
Samo kupi originalni usb kabl...

Losmika
06-10-2014, 04:13
Imam isti problem, samo sa iphone 5, probao ovo gore, i dalje nece..

Ivan83
07-11-2014, 09:15
Cao imam problem u pitanju je 5s ios 8.1 jb Pangu i posle jb nece ni jednu operaciju da izvrsi na iTunes prepozna ga iTunes ali tada zablokira iTunes i racunar prepoznaje tel kao Cameru roll.Hoce u Dfu modu i recovery ali sam hteo da napravim backup pa da uradim restore.Kad ga zakacim na Itunes izbaci mi da ima 1,7gb slobodno a kada udjem u tel prikazuje 700mb slobodne memorije.Probao sam na vise racunara i isto se desava i na iTools sam probao i pise povezivanje i tako stoji satima.Deinstalirao sam iTunes i menjao kablove i portove i u Cydia sam radio reinstal Pangua i Cydia instalera.Zakacim drugi iPhone i iTunes normalno funkcionise.Par puta odradim hard reset na tel i onda iTunes prihvati operaciju na primer stisnem backup i tako stoji satima i nece da napravi backup kad proverim u racunaru

Markoms
03-03-2015, 16:28
Da li neko zna zasto najnviji itunes nece da mi uradi upgrade i restore na 5s ios 7.0.4. Ne znam sta nisam probao

bbrks
03-03-2015, 16:35
Pa reci jos malo, sta se desava, zasto nece i kako pokusavas?

Markoms
03-03-2015, 16:37
Nista,stavim upgrade i restore,obelezim no backup i nista se ne desava. Probao na dva kompa. Probao i upgrade na 8.1.3,skine ios,i na kraju backupa zakuca. Telefon je jb-ovan

edit- bacio sam ga u dfu mode, pocelo je pa cu videti sta ce biti.

bbrks
03-03-2015, 16:42
Skini IPSW 8.1.3 na komp za tvoj tel, baci tel u DFU i onda SHIFT + RESTORE....