PDA

View Full Version : Problem oko pravljenja ACC-a



Godzilla
11-11-2009, 00:58
Skinem onu najnoviju verziju sa apple.com (valjda je najnovija cim je tamo) i idem lepo da napravim account korak po korak kako je napisano na forumu (mada je veoma prosto) i dodjem do dela kod kartica da obelezim NONE kad ono nema ponudjene te opcije? :S
zasto?:mad:

MOD EDIT: Sledeci put napravi post u odgovarajucoj sekciji, a ne u Tutorijalima. BTW sve ti je lepo objasnjeno kako da napravis ACC cak imas i slike, zato polako i resices!!!

Sparky
11-11-2009, 01:42
koliko ja znam netreba tako da se kreira...
davno sam kreirao i na istom sam zapeo pa ni je drug pokazao....
sry ali nemogu da se setim kako..
nadam se da ce ti znaciti samo da nepokusavas na taj nacin :)
to je ve od mene sry ali neznam...
ako se setim recicu ti..

woffer
11-11-2009, 02:13
Skinem onu najnoviju verziju sa apple.com (valjda je najnovija cim je tamo) i idem lepo da napravim account korak po korak kako je napisano na forumu (mada je veoma prosto) i dodjem do dela kod kartica da obelezim NONE kad ono nema ponudjene te opcije? :S
zasto?:mad:

MOD EDIT: Sledeci put napravi post u odgovarajucoj sekciji, a ne u Tutorijalima. BTW sve ti je lepo objasnjeno kako da napravis ACC cak imas i slike, zato polako i resices!!!

To je zato sta moras odabrat free aplikaciju u appstoru u itunesu a ne koja se placa i o da ce te pitat jel imas acc il ga zelis napravit i ti ga zelis napravit i omda ce ti bit opcija NONE!