PDA

View Full Version : iPhone 5s zamena maske



Dunja11
01-09-2014, 23:43
Telefon sa zastitnom maskom samo za zadnji deo je ispao na beton i dva coska su prilicno ostecena, ali telefon radi kako treba. Da li neko moze da mi preporuci servis u Novom Sadu gde bih mogla da odnesem telefon na zamenu maske?
Imam preporuku za iServis u Danila Kisa, ali me interesuje misljenje da li je uopste pametno menjati masku i da li se za tu cenu (60e) dobija originalna maska? :)

.stefan
01-09-2014, 23:47
nema original delova....koliko znam za te pare moze da se uzme ok kuciste ali zaista ne znam kakvo je to koje ce ti oni ugraditi...inace prilican je posao...posto to nije maska vec je kuciste telefona i ceo stari telefon mora da se spakuje u novi...

mozes kontaktirati i iSrbiju i poslati im telefon na zamenu...

Brabus
04-09-2014, 03:03
Ima da se nadje i org maski, ili skidanih sa telefona u perfektnom stanju. To kad se uradi onda je telefon bez greske.

skiper
04-09-2014, 09:15
Original maska je samo ona koja je skinuta sa nekog telefona jer Apple ne proizvodi maske kao rezervni deo.

torla
04-09-2014, 09:28
ja sam mjenjao kuciste, sve super je odgovaralo bez greske.
cjena oklopa je 30€ u veleprodajama + 30€ toliko ruke...
to je to... uz malo vjestine i youtubeta mozes i sam ga zamjeniti..

Boletinho
04-09-2014, 11:17
Ako uzmes masku od nekog orginalnog iphone-a,nece ti se poklapati imei brojevi(jer na svakom tel pozadi pise i njegov imei broj)pa mozes imati problem kad budes prodavao tel,dok na kineskim kucistima nema uopste imei broja,te su ta kucista znatno losije kvalitete i nemoguce je da upasujes display u njega a da poslije ne krcka i nema lufta:)

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

skiper
04-09-2014, 11:56
Opet zavisi od kvaliteta, imas Kineske manje i vise kvalitetne. Moj kum je kupio neku bolju kinesku koja je imala imei broj pozadi, koji se naravno nije poklapao sa njegovim, i zbog kvara na Toch ID senzoru ga je tako poslao i dobio nov uredjaj, prosto za neverovati koliko oni nista ne gledaju u Store-u.

.stefan
04-09-2014, 23:21
Hehe to je on imao srece nevidjene inace gledaju svaki sraf da li je odvijan

skiper
04-09-2014, 23:31
Naravno, on je i poslao ubedjen da nece da prodje ali kada mu je javio drug da je dobio nov nije mogao da veruje. Usao u Store i rekao e radi mi Touch ID, oni rekose OK stavili u fioku i odmah mu dali nov, bez ikakve provere.

Leo
15-10-2014, 03:08
To se tako radi. Ne zanima njih sta si ti radio. Touch ID ne radi? Okej, znamo da to crkava ljudima. Dajte mi ga. Hvala. Izvolite novi. Prijatno.