PDA

View Full Version : Kako da vratim slo-mo video u telefonu nakon restore?



brzi82
23-08-2014, 09:55
Dali ima neki nacin da se nakon restore vrate videa koji su snimjeni u slow motion ? A da to nije preko imovie nego da bude bas onako original kao sto je i snimjen u isti kvalitet??

bbrks
23-08-2014, 10:13
Ako pre restora nisi uradio backup, nema.

brzi82
23-08-2014, 10:26
Ne,necu ni da radim backup radim set up as new,znaci nije moguce da se video vrati u slo mo kao sto je snimjeno


Sent from my iPhone 5s Gold using Tapatalk

Byakuya
23-08-2014, 10:32
Pa prebaci klipove na komp i posle syncuj taj folder sa iphoneom...klipove ces u dalje moci da gledas u slomo

bbrks
23-08-2014, 10:39
Ne,necu ni da radim backup radim set up as new,znaci nije moguce da se video vrati u slo mo kao sto je snimjeno


Sent from my iPhone 5s Gold using Tapatalk

Uffff, kako si napisao, ja pomislio da si vec uradio restore :)...daklem sve kako je kolega napisao

brzi82
23-08-2014, 12:16
Pa prebaci klipove na komp i posle syncuj taj folder sa iphoneom...klipove ces u dalje moci da gledas u slomo

Pomislio sam na to ali nisam znao da ako ih opet vratim preko itunes da ce biti u slo mo kao i pre mislio sam da ce bidi obicni bez slo-mo,ajde bas cu da probam hvala vam :)


Sent from my iPhone 5s Gold using Tapatalk

Eee moze probao sam sada,super bas jednostavno a mislio sam da ako sinkujem da ce prebaciti ali obican video a ne kao original u slo-mo,Hvala ljudi posebno Byakuya