PDA

View Full Version : Cydia problem-hitno



Sharky
10-11-2009, 12:13
Iphone 3G FW 3.0 JB i otkljucan (logicno) kada udjem u cydiju da mi opciju da izaberem "who are you?" kada izaberem bilo koju od 3 ponudjene opcije samo me izbaci na springboard, ima li spasa a da ne radim ponovo jailbreak?

mikenzi
10-11-2009, 12:16
Mislim da je Cydia najvise crashovala na 3.0 FW, a posebno ako nemas Wi Fi ukljucen, nije bilo sanse da je pokrenes. Probaj par puta sa restartom ako nemas Wi Fi. Ako imas, gledaj da ti bude ukljucen kako bi mogla da se updeatuje. Ako nista ne pomaze, preporucio bih ti da ides na custom 3.1.2 ipsw, velika vecina ima jako pozitivne utiske, od trajanja baterije pa svega ostalog...

dado
10-11-2009, 13:14
Mene je cydija zezala na 2G iPhone-u,s tim da je ja nisam mogao uopšte pokrenuti.Čim bi počela da učitava vrati me na springboard.Probao sam sve,ali je jedino restore pomogao

dapimp011
17-11-2009, 01:02
da ne otvaram novu temu .... gde cydia cuva cache ? Uneo sam pogresno jedan repo, normalno nije ga nasao i dodao. Ali sada mi se uvek pri update-u repo-a (tj pri svakom startovanju) pojavljuje cant find ..... taj pogresan repo. Ne znam gde da ga izbrisem da se ne pojavljuje taj error vise .

♠ ♣ ♦ ♥
17-11-2009, 01:13
ovo ti jedan program napravljen samo za te stvari...

u slucaju da to ne uspe...onda probaj peshaka :)

/private/var/lib/apt/lists i izbrisi sve sto pocinje sa "apt.bigboss..."....

restartuj Cydia-u i errori vise ne bi trebali da se pojavljuju....