PDA

View Full Version : Plavi ekran smrti!



stefan.gricko
29-07-2014, 18:55
Drustvo, ovako stoje stvari.
Zezao sam se nesto sa telefonom, drzao sam power taster kao da cu da ugasim tel, i kad se pojavio onaj slider, ja sam ga drndao levo-desno i na kraju sam ga ugasio, iako mi to nije bila namera. Mnogo se brzo ugasio, tj. onaj kruzic je jako brzo nestao i ja ga upalio zato sto znam da je tad ugasen, kad nestane kruzic... Kad sam ga upalio, pojavio se Apple logo na 1sek i zatim se pojavio plavi ekran, poznatiji kao plavi ekran smrti. Posle tog plavog ekrana koji je trajao ~1sek pojavio se opet Apple logo i posle par sekundi normalno je bootovao. Jel ima razloga za brigu? Ili je samo nesto pobrljavio?

P.S. Sw je 7.1.1, JB, simfree

kylle
29-07-2014, 19:14
Ne umire on na gurku pa će ono iz 5 puta.. :P
Mislim da nemaš nikakve brige, ako se ništa ne menja u radu, to je bio neki bug, samo uživaj i nemoj raditi to što ti nije bila namera.. :P

stefan.gricko
29-07-2014, 19:18
:)
Ja nekad tako malo hocu da drndam taj slider, zanimljivo mi :D :D
Probao sam sad opet to isto ali se ne desava, prosto se tako potrefilo :)

rikee
29-07-2014, 19:19
BSOD imas na racunarima...sto cackas mecku :)

stefan.gricko
29-07-2014, 19:33
Na racunarima sam se susretao mali milion puta, i sad sa vremena na vreme se susretnem i zato prelazim na Apple tehniku, toga tamo nema, nema ni karabudzenja koja cega, Plug'N'Play tip :D

rikee
29-07-2014, 19:45
U 99% slucajeva do korisnika :) bas me zanina koliko ce ljudi da prijavi da su imali BSOD na iPhone, a ni Apple tehnika nije neunistiva kada se umesa ljudski faktor :)

apple ios
29-07-2014, 21:18
Pa puno ljudi su to imali, pogotovo na 5S, ali ne moras da brines, vjerovatno neki bug.

ipitanje
06-10-2014, 18:36
pozdrav.imam isti problem,zabagovao mi je nesto kalkulator,i hteo sam da upalim i ugasim tel,pri tom je normalno radio,i ugasio sam ga redovno,i kada sam heo da ga upalim,izbaci mi jabuku stoji 10-tak sec,plav ekran i samo se iznova to ponavlja,sam se resetuje,plav ekran,i tako u nedogled,pokusao sam hard reset,ne vredi.Prikljucio sam ga na itunes,vidi tel na kratko dok se ne resetuje.Ima neko neki predlog.U pitanju je 5s 7.1.2 JB sim free,Hvala

skiper
06-10-2014, 18:41
Jedino da probas restore ako ga vidi iTunes i dignes ga na 8.0.2, samim tim gubis JB.

ipitanje
06-10-2014, 19:13
pokusao svasta...epilog...posto itunes nije hteo da ga prepozna,skinuo sam ReiBoot,tek preko toga mi je pustio tel u itunes,stim da mi je od opcija ponudio samo restore :(((( za 25min cu videti na cemi sam.

.stefan
06-10-2014, 21:26
Sta li radite ljudi bozji sa tim telefonima pa dobijete plavi ekran...prvi put cujem za to...
Ovaj drnda slajder jer mu zanimljivo,budi bog s nama :sumadinac:

djurik
18-03-2016, 18:30
Meni takodje izbacuje plavi ekran, ponekad 2 puta na dan, trenutno koristim iOS 9.2.1. Probao sam da uradim restore sa backupom kao i bez backupa, al nema razlike, Da li zna neko kako resiti problem ili mu nema spasa? Hvala.