PDA

View Full Version : "Can't talk right now" - rešenje



nulled
16-07-2014, 13:36
Ok, evo danas mi je ovo konacno zasmetalo, pa rešio da se potrudim. Posle dosta pretraga po internetu nasao sam resenje. Dakle, ako ovo primenite vaša poruka kojom odbijate poziv nece vise izgledati "Can't talk right now... na poslu sam, radim" već tipa "Automatska poruka: na poslu sam, radim"

Skinite iFile i idite na : System/Library/PrivateFrameworks/TelephonyUtilities/

U zavisnosti od jezika na kojem vam je telefon, udjite u odgovarajući folder, za engleski je English.Iproj, otvorite dokument TelephonyUtilities.string sa tekst editorom.

Pronadjite linije koda :

"CANNED_REPLY_PREFIX" = "Can’t talk right now";
"CANNED_REPLY_PREFIX_FOR_SENDING" = "Can't talk right now";

Ako vas iritiraju one tri tačkice i zelite npr umesto njih imati kulturno dve tacke i razmak, nadjite kod:
"CANNED_REPLY_SEND_FORMAT =%@...%@" i umesto tri tacke stavite dve tacke i razmak.

Ako pak zelite da promenite i tri tacke u popup prozoru, opet potrazite %@...%@ i zamenite ... sa necim sto zelite.

Promenite u sta zelite, respring i VOALA ;)

dzenopoljac
16-07-2014, 15:43
Bravo, ovo mi je trebalo :) Radi ekstra. Ja sam umesto onog Can't talk right now... stavio Trenutno ne mogu da se javim. A umesto tri tačkice stavio jednu tačku i razmak. Ekstra :)
Čudi me samo da niko još nije izbacio tweak koji ovo radi...

nulled
16-07-2014, 15:45
Ma mene vise iritiralo i reko daj da vidim kako to da resim. Super ako ti je pomoglo.

dzenopoljac
16-07-2014, 16:57
Odavno sam razmišljao kako ovo da rešim ali nikada nisam nalazio vremena i volje da se pozabavim...

stefan.gricko
16-07-2014, 17:07
Jaooj drustvo, jel može pomoc?
Jel moze iz iFile-a da izvadite taj fajl sto treba da se edituje pa da mi pustite na pm, ja zeznuo, editovao sam nesto sto nisam trebao. Odma radim edit screenshot-a sta mi se desi, ali to je tek kad sam to uradio... Tako da, ako moze samo da se izvadi taj fajl da mi posaljete. Bio bi mnogo zahvalan :)
http://img.tapatalk.com/d/14/07/16/ady4ytag.jpg

dzenopoljac
16-07-2014, 17:09
Ja ću da ti pošaljem ali ne znam da li će raditi kako treba. Pusti mi mejl na pm.
Ubacio si neki nedozvoljeni karakter...

.stefan
17-07-2014, 01:21
Bravo kralju svaka ti cast za ovo sto si provalio :)

EDIT: sada tek vide da je @zabrljanje ovo nasao u drugoj temi :D

Svaka cast Sale! :D