PDA

View Full Version : iTunes (ne)prepoznaje iPhone



milan64586
08-07-2014, 14:45
Ako moze neko da mi pomogne, posto ja ne znam vise sta da radim. Sedim za kompom vec 6 sati i ne vredi.

Kada otvorim iTunes, prepozna mi iPhone, ali ne do kraja. Znaci prikaze ovo i tako u beskonacno stoji.

http://www.dodaj.rs/f/1T/4n/1fI2NB5a/untitled-1.jpg

Nema sta nisam uradio. Menjao sam USB port, restartovao telefon, restartovao kompjuter. Reinstalirao itunes. Kasnije sam pobrisao sve ostalo vezano za Apple. Cistio registry. I jednostavno nece, pa nece! Kada ga povezem na macbook, prepozna ga u sekundi. Na desktopu (ovaj problem je vezan za desktop) nece. Inace cim povezem telefon, otvori mi se onaj autoplay i moze da importuje slike, ali ga u itunes-u nema. Ne znam da li ima veze, ali sve je pocelo kada sam hteo da vidim kako taj iTools radi. Njega sam pokrenuo, on je napisao samo connecting, nije preoznao telefon. Onda sam hteo da otvorim iTunes i od tada iTunes nece da prepozna telefon, nema sanse.

Probao sam i dau device manager-u, brisem i iPhone i Apple USB driver. I sve zivo sam probao i nece, pa nece!

Imate li neki savet sta da radim, posto sam izludeo vise?

Ogisha
08-07-2014, 14:52
Meni se to desavalo kada sam koristio kineski USB, cim sa uzeo novi originalni, sve je radilo kako treba, i itools i itunes :)

milan64586
08-07-2014, 14:54
Originalan je kabl.

EDIT:

iPhone u recovery modu prepoznaje. iPad prepoznaje normalno. Da li je moguce da neki cydia tweak pravi ovaj problem? Kada sam prekinuo proces Apple Mobile Device u Computer management/services napisao mi je 0xE8000084 sto je kakos am video po guglu neka greska vezano za proveru verzije fw. Da li to moze da bude nesto sto bi moglo da pomogne u resavanju?

EDIT1: Uzeo sam da radim restore. Nije vise bitno. :(