PDA

View Full Version : iPhone4S iOS 5 sa jailbreak-om i r-sim-om se povremeno restartuje i brise sve podatke



agens
03-06-2014, 19:31
Pozdrav ljudi,nisma dugo bio na forumu ali evo doso sam da potrazim i ovde pomoc. Nadam se da ce te mi izaci u susret.

Stvar stoji ovako. Kupio sam iPhone 4s sa sistemom 5.x (zakljucan je za Austrijsku mrezu i dzeilbrejkovan). Tu nastaje problem. Desava se da se jednom ili dva puta mesecno restartuje i obrise mi podatke iz telefona. Pitao sam da ubacim novu r-sim karticu da bi ga podigo na iOS7 i tako izgubio dejlbrejk ali kazu mi u servisu da nisu sigurni da li hoce da se upali posle toga. Nemam da dam 100 eura Austrijancima za otlkljucavanje a i za taj dzeilbrejk me bas briga da li ce da se izgubi (kako kazu) ili ne. Bitno mi je da se telefon ne gasi i ne brise podatke. Ovako sve ostalo lepo radi na telefonu i da napomenem da nije na black listi. Ako neko zna sta moze da se uradi,molim vas da mi pomognete.Hvala najlepse

p.s. Izvinjavam se administratoru ako pisem o dzeilbrejkovanom telefonu ali ne znam gde vise da se obratim za pomoc!

apple ios
03-06-2014, 19:37
Cudno je to sa restartovanjem... Da nisi instalirao neki tweak, pa se to desava. Ipak, mislim da ces sa R-sim moci da koristis telefon i na iOS 7.1.1. Za to sacekaj da ti jos neko potvrdi.
I jos nesto: Kada stavljas naslov teme, potrudi se da budes precizniji i tako olaksas trazenje teme ostalim clanovima foruma ;).


Sent from my iPhone 5

agens
03-06-2014, 19:43
Ja jedino sto sam radio sam teleonom je to sto sam mucio muku da nalazim starije verzije aplikacija.Inace bas sam juce nosio kod servisera da mi ubaci neku r-sim i da inst iOS7 ali mi je bas on reko kako ne zna da li ce se telefon uopste upaliti posle (najvise me je to iznerviralo jer sam mislio da u servisu mogu da ti pomognu) Potrudicu se za naslov sl put! Hvala na odgovoru u svakom slucaju

apple ios
03-06-2014, 20:07
Vise ni u servisu ne znaju sve... I jos jedna stvar, kada hoces da se nekome zahvalis imas Thanks dugme. :)


Sent from my iPhone 5

bbrks
03-06-2014, 20:22
Nemas sta da izgubis sad. Odradi restore na 7.1.1 i kupi R Sim 9 za otkljucavanje.

ilijakv
03-06-2014, 21:36
DA,rsim 9 PRO.

agens
03-06-2014, 22:12
Pa na kraj mi ostaje sve ili nista :) Ne mogu da ga prodam ovakvog a necu pa da ga dam za neke smesne pare.Kad bi proradio bilo bi bas fino. Trojku sam koristio i bilo je sve super (naravno nije bila JB ali mozda i bolje). Ako neko zna jos nesto neka pise. Vama svima hvala najlepse!

3gs
04-06-2014, 18:41
ako je sa Austrijske A1 mreze ne bih ti preporucio restore
nE znam za 4s ali 5s na toj mrezi ne postoji kartica koja otkljucava na 7.1.1 a1

agens
04-06-2014, 22:25
a za ios 6?

ilijakv
05-06-2014, 14:26
Radi........