PDA

View Full Version : iTunes i zasticeni fajlovi



roki
16-04-2014, 15:03
Da li neko moze da mi pomogne oko pustanja zasticenih fajlova? Skinuo sam sa torrenta film koji je u m4v formatu, i film je kupljen na iTunsu, i kad hocu da ga pustim kod mene, trazi mi username i sifru, kao za aplikaciju neku, a VLC isto nece da ga pusti. Inace radi se o OSX-u. Nas'o sam na internetu da ti fajlovi imaju takozvanu DRM zastitu, i naso sam neke programe koji skidaju tu zastitu, ali svi se placaju, a ovi krekovani i trail verzije ne rade kako treba, ili su ograniceni. Pa da li neko ima iskustva sa tim, i da li mi moze pomoci?

bbrks
16-04-2014, 16:48
Film je skinut sa torrenta i kupljen na iTunesu :confused:

roki
16-04-2014, 17:00
Hteo sam da kazem da neko ko je kupio film u iTunsu direktno ga tako i zakacio na torrent :)

zabrljanje
16-04-2014, 18:37
Da probas sa ovim


http://www.m4vconverterplus.com/index.html

ivanica28
15-05-2014, 00:32
pozdrav da ne postavljam novu temu zelela bih da pitam samo jedu stvar,naravno koristim iTunes na racunaru kad povezujem mob,i on sam obavi sinhronizaciju, ja prebacim nesto sto mi treba i zavrsim,uglavnom mob mi ima zauzeto oko 5 GB memorije, e sad odjednom mi je disk C na kompu poceo da povecava zauzetu memoriju,doslo je do toga da je pocrveneo tj. ostalo je slobodno par giga na njemu... malo sam cackala i vidim da mi je u nekim poddirektirijumima memorija 22Gb a to uopste ne koristim niti tu smestam nesto, sve sam to izbrisala i od tada je ok... e sad moguce da je neki virus bio i da nema veze sa mojim sinhronizovanjem iphone-a,ali mene zanima jedna stvar,gde se nalaze stvari koje on sinhronizuje,da li ja naprimer mogu da pogledam slike na iTunsu i ako mi nije mob ni blizu racunara? ili sam ja skroz pogresno razumela svrhu iTunesa? kontam radila sam bekap i da mora sve to negde da postoji na racunaru snimljeno,samo gde?