PDA

View Full Version : U koji servis ici za popravku ipada 2?



goga
29-03-2014, 13:00
Ispustila sam ipad na plocice i pukao mi je ekran(naime,okvir u gornjem levom cosku,tako mi je i pao).sada ne reaguje,ne mogu da ga upalim.ukljucivala sam na punjac,drzala home i powre dugme-nista.zvala sam razne servise,svi kazu slicno:otisao ekran(sto je evidentno) plus displej ILI se nesto "otkacilo".a cena?paaa,zaista "veeeliki izbor".od 55evra do 150.moze li mi neko preporuciti pouzdan i ozbiljan servis(osim iphone srbija,verujem da su dobri,ali i cena im je vodeca)?ljudi...pomagajte:brickwall:

bbrks
29-03-2014, 13:19
Pa da platis moras i to lepo.....probaj da vidis jos u Macoli, ali ne verujem da ces i kod njih proci jeftinije, sorry

skiper
29-03-2014, 13:35
I ako negde nadjes dosta jeftinije treba se zapitati zbog cega je to, mozda je neki bas bas kinez i pitanju.

goga
29-03-2014, 14:58
Pa,da!Prosto ako je nesto skuplje ne mora da znaci da je i kvalitetnije,a moze da bude.Zar ne?Zato i pitam vas i ovde,jer mislim da ne postoji bolje mesto da dobijem takve informacije.Zelim da popravim ipad i da posle toga bude funkcionalan...A ne znam gde.Eto!

bbrks
29-03-2014, 15:24
kako ne znas, oces da ga sredis, onda imas dve alternative, iSrbija ili Macola...u stvari tri, imas i iStyle i svi rade svoj posao. To su, htela ti to ili ne, najozbiljniji servisi u ovoj zemlji. Da li ces jeftino da prodjes....neces sigurno, ali sta je tu je, ozbiljan posao je u pitanju..pa odluci sama :)

Paranormal
29-03-2014, 15:33
Ili ustedi tih 150e tako sto neces popraviti to, sacekaj da skupis jos 50-70 i eto ti iPad mini... :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

goga
29-03-2014, 15:43
Pa,lepo,ne znam!:no: Barem nisam znala dok mi nisi lepo i razlozno objasnio.I nema tu da nesto hocu ili necu,jednostavno nisam do sada imala problema sa ipadom,pa nisam ni upucena.Ok,sad znam i hvala ti puno na informacijama.I nisam mislila da mi neko popravi za dzabe,nego da popravi dobro za adekvatnu cenu.Hvala ti jos jednom.:)

Pa,veruj mi,da sam pomisljala i na to!:)

Paranormal
29-03-2014, 15:51
Pa eto...
I taj prodas kao felerican pa ko hoce neka popravlja, a ti imas novi iPad mini... Manji, mobilniji, lepsi, noviji... ;)

Eto, to samo htedoh reci, necemo vise u off.

P. S. Ne pisi post ispod posta, koristi opciju edit.



Sent from my iPhone using Tapatalk

mzdrav
29-03-2014, 16:03
Posalji mi poruku na PM. Poslacu ti broj od drugara koji to radi ekstra i cena je 70 evra... Pozz

3gs
29-03-2014, 16:07
uzmi pa pitaj isrbiju cisto da znas ako vec nisi mozda i nije papreno kod njih ili ga prodas u delove i kupi lepo drugi...

jedno je sigurno ako ti isrbija radi bar ces biti sigurna da ce to trajati i verovatno ce ti dati neku garanciju na servis i znas da ti ne radi neki NadriMajstor koji je pratio uputstva na ifixit jer drukcje ne ume XD

inace te cene sto pricaju nemaju pojma ni oni
ako ti je otisao i ekran i tach sami delovi kostaju minimum 75e + ruke + marza na deo (govorim o standardnim displayima i tacevima msm sve je kinesko :D)

goga
29-03-2014, 16:36
Nadrimajstor,nadrilekar,nadriekran...:facepalm: Samo su Kinezi pravi...Samo zelim(kao sto sam vec i rekla) ekran koji ce biti dobar i kvalitetno ugradjen,a ne neki radioaktivni iz kog izlecu gremlini.::lol:: Hvala ti na pomoci.

GOGO ne citiraj post iznad, nova si procitaj pravila foruma pleaseeeeeee
Pa,stvarno mi je zao!Evo,procitala sam i nadam se da je sad u redu...?

dzenopoljac
29-03-2014, 21:18
Moja preporuka je ipak iSrbija. Ja sam menjao skoro ekran kod nekih koji su kao dosta jeftiniji i na kraju ispalo da su skuplji kad uračunam svoje živce, vreme i loše odrađen posao.

Igor88bg
30-03-2014, 13:39
ipad 2 kupi polovan za 150e i sama zameni makar imas original ekran :-D Jer realno 150e je previse za digitajzer i prastari ekran 768p...

Pavle
30-03-2014, 13:44
pa ako kupi za 150e polovan iPad zasto bi menjala, u tom slucaju je najbolje da proda njen u takvom stanju.

Igor88bg
30-03-2014, 13:49
Evo gledam na KP
http://www.kupujemprodajem.com/iPad-2-Wifi-crne-i-bele-boje-hitno-11324206-oglas.htm?filter_id=23646 izgleda vrh. Ali opet ja sam ga novog platio 220e tako da mi je ova cifra nerealna :-D

zabrljanje
30-03-2014, 13:52
Linkove sa reklamnim sadrzajem sa drugih web stranica, takodje, trebate da stavljate u CODE...