PDA

View Full Version : Problem sa ikonicom-otklanjanje?



ddd
16-03-2014, 14:51
Pozdrav svima, odnedavno sam vlasnica ipad air i pored cinjenice da sam prethodnih godina bila korisnik iskljucivo androida, prelazak je vrlo bolan:D
e sad, na pravi problem-
prilikom instaliranja Itransmission aplikacije, pojavile su se dve ikonice, jedna autenticna i druga koja je istog oblika, tamno sive boje i koja se uopste ne moze otkloniti regularnim brisanjem tako sto se na dugi pritisak pojavi X u gornjem desnom uglu, na koji kad se klikne, nema nikakvih desavanja.
Da li neko mozda zna usled cega se ovo javlja i kako otkloniti dupliranu ikonicu koja je kao neki rezidual nedovrsenog download-a?
Ispod nje konstantno pise installing... ali se naravno nista ne desava.

apple ios
16-03-2014, 15:40
Probaj da uradis hard reset (drzis home i lock dugme 10-ak sekundi).


Sent from my iPhone 5

ddd
16-03-2014, 15:46
to sam vec probala, hvala, nije resilo problem.
sada sam malo ozbiljnijom pretragom dosla do odgovora
posto je to jedna od retkih aplikacija koja omogucava skidanje torenta, a zaista ima svojih bagova, izbacili su sta je problem
pre nego sto se re-instalira (i uopste instalira), time&date mora da se setuje na neki period pre jula 2012. to je valjda neko ogranicenje develepera, nakon toga, kada se pokrene instalacija, dok je jos u procesu, dugi pritisak na tu dupliranu ikonicu i onda x
to je jedini nacin, vidim da su i na zvanicnom itransmission twitter nalogu to ostavili kao jedino resenje
probacu pa javljam ovde

kmecalo
28-04-2014, 10:08
I ja imam isti problem. Reci mi da li si uspela da skines nesto preko te aplikacije. Da li da se zezam da je ponovo instaliram ili da je brisem potpuno?

Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока