PDA

View Full Version : iCloud - Trazi aktivaciju i ako nije bio registrovan na nalog?



dobraponuda
15-03-2014, 23:37
Postovanje svim clanovima foruma, verujem da ce diskusija na ovu temu biti veoma korisna pri kupovini polovnog uredjaja.

S' obzirom da zivimo u vremenu gde je internet glavno trziste, a svakodnevnica je kupovina uredjaja koje fizicki ne mozemo pogledati pre isplate novca.Pri kupovini uredjaj sa ios 7 sistemom nekoliko puta sam dosao u situaciju da proverim "icloud" i shvatim da uredjaj nije registrovan ni na jedan nalog.Blago receno do sada sam se 2 puta SOKIRAO kada mi je nakon "erase all content and settings" uredjaj trazio da ukucan email i sifru naloga koji nije bio upisan.

Voleo bih da neko upucen objasni o cemu se radi i pomogne svima nama koji kupujemo polovne uredjaje.

Svako dobro!

bbrks
15-03-2014, 23:45
Izvini samo da pitam, ti si beshe prodavao ovde neke polovne uredjaje?

zabrljanje
15-03-2014, 23:56
Mislim da je krajnje vreme da ti nama lepo objasnis o cemu se radi sa tvojom prodajom i "bavljenjem" iPad uredjajima (bar si tako naveo u nekoliko postova) i uvek izbegavao da odgovoris na ovo pitanje...za nekog ko se time bavi, ti "nista ne znas" i uvek si u cudu oko iCloud-a...ili zelis da saznas nesto sto na ovom forumu sigurno neces dobiti...

Ovo su teme koje si otvorio

http://www.isrbija.net/attachment.php?attachmentid=25362&stc=1


http://www.isrbija.net/attachment.php?attachmentid=25363&stc=1


Kao sto se vidi, sve su vezane za iCloud i nacine da se zaobidje odredjeni vid zastite...

NikolaSRB
15-03-2014, 23:59
mislim da je najbolje da pitas vlasnika za icloud xD

Paranormal
15-03-2014, 23:59
I nijedan navodno nije bio "registrovan na nalog"... :D


Sent from my iPhone using Tapatalk

Milan3gs
16-03-2014, 00:17
Od svih postova koje sam ovde citao a vezani su bili za iCloud, ovaj je najvise namazan i toliko dobro napisan da sam stvarno na prvu pomislio da je stvarno problem.

zabrljanje
16-03-2014, 01:21
Posto nismo uspeli da dobijemo bilo kakvo normalno objasnjenje za jedno normalno pitanje koje se provlaci kroz sve teme koje je @dobraponuda otvorio, pomenuti clan je banovan zbog ociglednog pokusaja da prodaje robu "neobicnog" porekla...


Tema ide pod LOCK