PDA

View Full Version : iPhone najgori telefon ikada (ima onih koji ga ne vole)



mikenzi
04-11-2009, 11:15
http://www.iclarified.com/images/news/5903/21675/21675-500.jpg

The iPhone might burn your face off
According to our ultra-sciencey test, it is extremely unlikely that the iPhone will burn your face off. It's probably just as likely that any smart phone will burn you, or even your laptop, thanks to the masses of techno gubbins that are being packed into ever-thinner cases.

Nevertheless, holding the the iPhone up to your face can be uncomfortable, and not just because it gets rather warm. Pressing a large, flat surface to your cheek is always going to be sweaty, especially as you press it ever harder against your ear in a bid to hear through the tinny speaker. Thus the current trend for people to walk down the street with their phones on hands-free, yelling into the mic at the bottom while they hold the rest of the phone away from their faces. They look like *****s, but at least their faces aren't sliding sweatily along a touchscreen.

http://crave.cnet.co.uk/i/c/blg/cat/mobiles/iphonefaceburn.jpg

Izvukao sam samo ovu najbolju sliku :), procitajte ceo tekst ako zelite


http://crave.cnet.co.uk/mobiles/0,39029453,49303754,00.htm?s_cid=96

Sharky
04-11-2009, 12:29
Kada sam kupio svoj prvi komp, cale je za monitor rekao: "dobio si i TV uz kompijuter", skoro je kupio svoj prvi mob, samsung za 1 din u mts-u, zna da se javi na zelenu slusalicu i ponekad ubode i da nazove nekoga. E sad, zamisli da njemu dam iPhone 3gs, naravno da ce da kaze da je sranje i trazi ce svoj samsung koji ima manje opcija od digitrona.
Apple pravi proizvode za izabrane ljude koje to interesuje a ne sve i svasta za svakoga.

1024
04-11-2009, 13:22
Najbolji deo je poslednji pasus: :)

The iPhone sucks -- so what?

Marko93
04-11-2009, 16:12
Kada sam kupio svoj prvi komp, cale je za monitor rekao: "dobio si i TV uz kompijuter"


Pametan ti je cale... Vecina onih koje ja znam misle da je sam "TV" u stvari kompjuter.

mikenzi
04-11-2009, 19:45
Pa i jeste, ako imas iMac :D

Marko93
04-11-2009, 19:51
^Pa da, ali nemaju iMac, a i kad vide kuciste pored kako mogu da misle da je monitor komp..?

nikolar
05-11-2009, 13:07
Jao Boze,uvek se iznerviram kada procitam ovako nesto!Kosa mi se dize na glavi kad cujem komentare tipa:" sta??ne radi mu bluetooth...sta??kamera samo 2mpx..pih,moj Samsung ima 5.Za koriscenja iPhone-a,potrebno je samo malo snalazljivosti,vremena i volje..i dobicete vrhunski uredjaj.iPhone je sasvim druga dimenzija...ali ne mozes to ljudima objasniti..

mikenzi
05-11-2009, 13:11
Apple je uvek isao korak ispred svih - uvek je bio zahtevniji... Mogu da razumem neke ljude, sto bi se mucili sa iTunes-om, sa syncom, sa Cydiom... Ali, ne znaju sta propustaju...

nikolar
05-11-2009, 13:15
da,ne znaju sta propustaju..

shO
05-11-2009, 13:40
Ja samo gledan sta radi Samsung ( npr )u poslednje vreme je izbacio jedno 20 modela telefona sa Touchscreen-om, a sve gori od goreg, to je samo dokaz koliko pokusavaju da se priblize iPhone-u, ali DZABA! Apple ce uvek biti korak ispred ( ma 5 koraka )! :D

iPhone RULEZ!!!!!

LDV20
05-11-2009, 13:45
Slatko je citati ovakve tekstove. Ljudi koji ih pisu prave od sebe prvoklasne budale koje izgleda imaju komplekse kada je u pitanju iphone.

Valjda im tesko pada sto proizvodjaci kojima su verni ne mogu ni priblizno da naprave tako dobar uredjaj i verovatno nece moci jos skoro.

Krace receno - pathetic.

nikolar
05-11-2009, 13:58
Ja samo gledan sta radi Samsung ( npr )u poslednje vreme je izbacio jedno 20 modela telefona sa Touchscreen-om, a sve gori od goreg, to je samo dokaz koliko pokusavaju da se priblize iPhone-u, ali DZABA! Apple ce uvek biti korak ispred ( ma 5 koraka )! :D

iPhone RULEZ!!!!!

Ono sto sam primetio,da svaki novi telefon koji se nadje na trzistu obavezno uporedjuj sa iPhone-om...To sigurno rade zato sto je "iPhone najgori",jel da?? A o Samsungu da ne pricam.."tresla se gora,rodio se mis"..sve sami mega pixeli..a ekran moras da nabadas pesnajom da bi radio..

nemanja22
05-11-2009, 14:52
Pa evo imao sam prilike da probam najnovije cudo od Samsunga, Galaxy I7500. Android na njemu mi izgleda kao lightweight verzija WinMobile OS-a, nikad komplikovanije i ruznije nesto nisam video. Touchscreen je jos i dosta dobar kad pogledas da je rad na njemu pravo mucenje. Vecina ljudi kupi tako neke social touchscreen telefone za kurcenje a zapravo dok pozoves nekoga ili otkuca poruku provede citavu vecnost, al eto mozda je u tome i fazon (da te primeti okolina):D Jednostavno Iphone ce jos dugo biti "cuveni Iphone" bas zbog Iphone OS platforme a ne zbog nekih fensi stvarcica poput digitalnog kompasa itd... Odavno je Apple shvatio da ce im najveca prednost biti softverska platforma a ne tehnoloske dzidzabidze koje svaki drugi proizvodjac moze vec sutra iskopirati...Primeticete da je svaki prvi proizvod Apple-a bio "mala revolucija" a njegovi naslednici su dozivljavali samo logicna unapredjenja... ( Iphone, Ipod, iMac itd. ) Njihova politika je jasna, preuzece ogroman deo trzista revolucijonarnim proizvodom na tom trzistu, a potom ce konstatnim unapredjenjima raditi da taj proizvod ostane izuzuetno trazen. To je drasticno drugacija strategija od one kojom se vode vecina velikih proizvodjaca a to je "danas za sutra", i zbog toga ce Apple uvek ostati Apple jer za ulaganje milijardi u jedan jedini proizvod nema bas svako muda. Sry za off :vb_kez:

Sharky
06-11-2009, 01:49
Svi su osetili da Apple polako osvaja evropsko trziste gde je bio najnezastupljeniji pa su harari kojekakvi windowsi samsunzi i ostala cudesa... Svi su svesni da je Apple iznad svih pa ne znaju kako da se brane.

arula
06-11-2009, 01:59
ljudi, oni su ubedjeni kako smo mi fancy budaletine. nista se tu ne moze uraditi.

ps.. pre nekoliko dana me je kolega (ne znavsi naravno da ga posedujem duze vreme) ubedjivao da je sranje. kaze eto drzao ga je u ruci. i sta sam mu rekao. nista... pa i bog je digao ruke od njega(ih)...

Ender
06-11-2009, 11:09
hahahha ...
pa sto mu nisi dao da ga jos malo drzi u ruci ;-)
iPhone mislim.