PDA

View Full Version : iPhone 5 cudne linije ponekad



bravo88
12-03-2014, 14:07
Danas, u jednom trenutku kada sam okrenuo *797# da proverim stanje racuna kada je izasla tastatura pojavilo se par treperucih linija preko nje i trajalo je par sekundi, kad sam izasao na home nestalo je. Nisam uradio snapshoot jer sam bio zatecen :/ nije mi se ranije desavalo. Jel treba da brinem, jel imao neko slicnog iskustva? iPhone 5 32gb simfree white (na netu sam video po IMEI da je USA model)


Sent from my iPhone using Tapatalk

strasilo85
12-03-2014, 22:42
Pa ne verujem da će neko moći da ti pomogne bez screenshota, ali mislim da je to bio trenutno bug sa softverom. Probaj opet da odes na taj meni i vidi oce li se ponoviti, ili jos negde u nekom drugom appu. Ako ti sada sljaka sve kako treba nemoj da se brines, ima svakojakih bugova pogotovo sa nasim mrezama i njihovim servisima.


Sent from my iPhone using Tapatalk

bravo88
12-03-2014, 23:13
Evo pronasao sam na youtube kako je otprilike izgledalo, samo je kod mene trajalo 2-3 sekunde i kad sam izasao na home nestalo je i vise se nije ponovilo. Deluje jezivo :/ http://youtu.be/83fQx-ljH74


EDIT: Cisto da napomenem da se ovo nije vise ponovilo, mozda je bio neki trenutni bag, na blic, ali srecom nisam se susretao vise sa problemom iako sam mu dusu vadio ocekivajuci da ce opet da iskoci. Nadam se da se nece ni ponoviti jer mi u sekundi srce stalo :)))