PDA

View Full Version : Apple logo blinking



iAntic
11-03-2014, 15:49
Zdravo ljudi. Imam problem, ne mogu da upalim telefon. Pre nove godine, dock connector je otkazao pa sam ga posle par nedelja odlucio popraviti. Telefon je bio ugasen 20ak dana i onda sam mu stavio novi dock connector, ali se javio sad jos jedan problem. Telefon nece da se upali. Pojavi se apple logo pri paljenju, i pali se i gasi sve vreme dok je povezan na punjacu. Lap top ne prepoznaje telefon kada ga zakacim na USB, dok kada nije u struji, nemoguce je bilo sta videti na displayu. Zanima me, zna li neko u cemu moze biti problem, i ako je problem mozda hardverske prirode, koji su najbolji servisi u Nisu i Beogradu gde ga mogu odneti?

illusion
11-03-2014, 15:50
u Nisu nijedan,u Beogradu isrbija servis ako je hardver u pitanju,da li si probao hard reset?

iAntic
11-03-2014, 15:58
Probao sam hard reset, i jos mali milion stvari koje sam procitao po forumima gde se ljudi zale na slican problem i nista. Sta mislis, moze li problem da bude los kvalitet konektora koji sam stavio, da on na primer ne moze da dovede struju do baterije, pa zato telefon samo radi kada je na struji, a ovako ne daje znake zivota? I mislite li da je moguce da ga uopste ne povratim vise, nego da ga moram rasturiti u delove i prodati?