PDA

View Full Version : Kupovina Iphone 5 problem Icloud



Jović Aleksandar
24-02-2014, 01:54
Pozdrav ljudi , imam jedno veoma vama glupo pitanje , al meni mnogo strano..Nalazim se u inostranstvu ( france ) i gledam oglase , nalazim iphone 5 polovne telefone po 250 eura itd.. i sad me zanima posto se ne razumem mnogo u to...Vidim neki pisu kad prevedem tekst , da je kao ispravan sve fulkica ali pishe kao zaboravljena sifra za iCloud itd..ili kao ostao email.itd..sta se sad tu desava..jer ja smem da kupim takav telefon ili je takav telefon meni beskoristan..Ili moze da se to sredi da me ne zabrinjava nesto preterano...da li tu moze nekako da se uradi reset ( msm pretpostavljam dal je sim free ili nije ) al ajmo da uzmemo najgoru varijantu da je tipa jos pod ugovorom i da nije sim free ..sta onda uraditi..nadam se da razumete problematiku..Hvala

mospre
24-02-2014, 01:58
Zakljucan na icloud ne mozes nikako da otkljucas, ne vrijedi ni 1e osim za dijelove..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jović Aleksandar
24-02-2014, 02:15
znao sam da nesto dobro ne moze da bude toliko jeftino ...al sam mislio da moze to nesto da se snimi nvoi sistem ili sta vec i da to radi opet bez problema..znaci nema leba tome...al ajd onda da te pitam..kako da proverim dal je zakljucan ili ne na Icloud..da znam makar kad gledam da kupujem da obratim paznju na tu problematiku..tnx

mospre
24-02-2014, 02:24
Imas temu imei provjera na forumu, trazis imei broj od prodavca i zamolis tu da ti provjere.

Ili ako se nalazis uzivo odes u settings>icloud>find my iphone>off, ako je na ios 7 trazice ti sifru iclouda i onda kazes prodavcu da ugasi, ako ne zna, zaobidji u sirokom luku, jer kad dignes novi sistem trazice da aktiviras sa tim icloud nalogom.

Za thanks imas dugme :)


Sent from my iPhone using Tapatalk