PDA

View Full Version : Zvuk na pozivu - ne cujem sagovornika osim preko speakerphone-a



Petar035
23-02-2014, 12:46
Jutros kad sam se probudio pokusao sam da obavim poziv ali kad sam pozvao nije mi se culo da zvoni a ona sam video da se javio ovaj kog sam pozvao ali uopste ga ne cujem, kad pustim na spikerfon cujem ga ali kad je normalno ne cujem ga. Kad pustim neku pesmu sve se cuje normalno ali u pozivu ga ne cujem uposte. Pa ako neko moze da mi nekako pomogne oko ovog problema neka se javi. Pozz

Icko
23-02-2014, 13:04
Probaj da oćistiš ulaz za slušalice. Ubaci i izvadi slušalice nekoliko puta.

Petar035
23-02-2014, 17:25
Procistio sam ga spajalicom i sad radi. Hvala

Icko
23-02-2014, 17:35
Za hvala imaš thanks dugme ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

dexterkv
07-03-2014, 17:05
Da ne otvaram novu temu! I ja imam slican problem, kad pricam normalno sve ok, ali kad prebacim na spikerfon onaj koga sam pozvao ne cuje me! I kad upalim kameru da snimam na snimku se nista ne cuje! Jel moze pomoc?

nikica1980
18-03-2014, 01:24
ljubi ima veliki problem
telefon mi pisti kada se javim i to ne samo meni nego i onom ko me zove,a kada prebacim na spikerfon onda je sve ok.dali bi mi neko maogao objasniti o cemu se radi.unapred hvala

David Car
12-02-2015, 11:45
Pozdrav, treba mi savet/pomoc. Ima iphone 4, skoro sam ga kupio, kada razgovaram jako slabo se cuje sagovornik, imam utisak da se cuje na zvucnike, ali kad ih zapusim prstom isto je kao da zvuk dolazi sa donje strane. Sta da radim, da li je to do podesavanja ili je ipak kvar u zvucniku za razgovor?

.stefan
12-02-2015, 14:17
Mislim da bi trebao da se zameni zvucnik slusalice...
Inace ako je telefon u normalnom modu nikad zvuk ne dolazi odozdo nego iskljucivo odozgo....odozdo samo kada je spikerfon ukljucen