PDA

View Full Version : Opcije kamere za iPad mini Retina



-dacha-
22-02-2014, 01:53
Pozdrav svima,do sada sam koristio stvarno kvalitetne Android prenosne uredjaje i bio sam jako zadovoljan njihovim mogucnostima i performansama....ali....malo su mi dosadili pa sam resio da probam iOS ...O razlikama izmedju ova dva ekosistema necu da govorim zato sto nije tema,ali cu reci samo da me iOS NIJE razocarao...ne ni slucajno...osim mozda kamere,tacnije njenih mogucnosti.Kvalitet slike nije sporan,ali opcije koje nudi za slikanje svakako jesu. Vlasnik sam HTC One telefona i varijante i opcije koje on nudi za slikanje su stvarno brojne i dobre,za razliku od mog novog iPad-a koj ima samo HDR (of-on) i square i...odprilike nista,to je to:( Znam da ovaj uredjaj nije namenjen za slikanje,ali mogli su barem Panoramu da mu stave,vidim da je iPhone ima. Mozda sam previse ocekivao od novog minija,a mozda se jos uvek dobro ne snalazim u novom ekosistemu pa ne umem da podesim i pronadjem opcije,tako da bi mi svaki savet i komentar bio dobrodosao :) Pozdrav i hvala!

kylle
22-02-2014, 02:48
U default opcijama i nemas toliko mogucnosti, skini Camera + imas dosta toga zanimljivog.

apple ios
22-02-2014, 10:01
Preporucio bih i ovu:
https://itunes.apple.com/hr/app/camera360-concept-hellocamera/id545623778?mt=8


Sent from my iPhone 5

-dacha-
03-03-2014, 15:53
Ok,hvala na odgovorima!