PDA

View Full Version : CCQuick Pro



bbrks
10-01-2014, 18:10
Definitivno mislim da stize dostojna zamena za Zephyr, dakle momentalno sam ga pazario:


http://www.idownloadblog.com/2013/12/30/how-to-supercharge-control-center-with-ccquick/

Paranormal
10-01-2014, 18:18
Odlican tvik, bas, bas, bas

bbrks
10-01-2014, 18:31
Savrseno, home dugme opet ide na zasluzeni odmor, kompletna zamena, samo da se covek malo navikne,.....odlicno :worship:

Paranormal
10-01-2014, 18:36
Ja sam preko aktivatora podesio da kad povucem prstom odozdo na gore izlazim iz aplikacije i deaktivirao CC u aplikacijama, i posle isto preko aktivatora namestio da kad sa HS-a povucem s leve ivice na desno da mi otvara multitasking, tako da je i bez ovoga meni vec otislo home dugme na odmor, ali je i ovo jednako super stvar, sa manje cimanja oko podesavanja... :) Jos sad CCsettings izbacio update za ubijanje aplikacija u pozadini, tako da ovo u levo mi nije ni potrebno vise. :) Ali odlicno je sto imamo vise opcija pa mozemo da biramo i da svako prilagodjava onako kako njemu vise odgovara! :)

isavrseno
10-01-2014, 18:57
Definitivno mislim da stize dostojna zamena za Zephyr, dakle momentalno sam ga pazario:


http://www.idownloadblog.com/2013/12/30/how-to-supercharge-control-center-with-ccquick/

Jel ti radi swipe status bar kad je otvorena cydia?? hoce da izadje iz svih aplikacija osim iz cydie ccquick pro :D

bbrks
10-01-2014, 19:00
He, bravo, nece, eto ga bag, ali opusteno, siguran sam da ce brzo da ga isprave :)

Zatezni stub
10-01-2014, 19:03
Definitivno mislim da stize dostojna zamena za Zephyr, dakle momentalno sam ga pazario:


http://www.idownloadblog.com/2013/12/30/how-to-supercharge-control-center-with-ccquick/

Bilo je ovo besplatno cini mi se. Nego radi li kao zephyr ili se mora kliknuti home dugme na cc da zatvoris app?

bbrks
10-01-2014, 19:09
App zatvaras, kad uradis swipe na status baru sa desna na levo.....Appswitcher dole se otvara kada tapnes 2 puta na status bar, itd........tek sam krenuo u istrazivanje

isavrseno
10-01-2014, 19:25
radi extra tweak jos da ubace da mozes da podesavas kako ce sta da reaguje na primer da zakljuca na double tap ili sl... ovaj tweak iskljucuje default ios mogucnost da kad na primer citam neki text i skrolujem na dole da kad uradim swipe status bar da me vrati na pocetak tj back to top... e sad dali na primer uz pomoc aktivatora mogu da vratim tu opciju ako iskljucim u ccquick mogucnost screen capture i umesto toga da kad tapnem i zadrzim prst na status baru da mi skroluje na pocetak??

zabrljanje
10-01-2014, 19:30
To mozes preko aktivatora...kao i zakljucavanje (koje pominjes i, naravno, jos mnogo toga)...sjajan tweak koji pruza mnogo mogucnosti...dobra zamena za mnoge stvari dok se ne pojave kao "prefabrikovan" tweak a onda uvek moze da sluzi kao dopuna ali necemo van tema...:)

Maradona
11-01-2014, 10:53
cackao sam po activatoru,al negde nesto omasim,..al ova app je stvarno super,..nedostaje mi zephyr ,al ova prija ,preporucujem ,...sad mi fale jos par app samo :D
PS : moja je 1.0.3 vidim da ima novija al se placa,ne znam sta je u novijoj verziji samo dodato .

bbrks
11-01-2014, 11:00
Sad bih ti rekao, pa plati je....2,99$......ja imam 1.0.4, iskreno, nisam imao 1.0.3, pa ne znam koja je razlika, ali razmenio sam par mailova sa creatorom, rece da ce jos da je doradjuje, e sad dokle, nemamo pojma :)

kristianmarkovic
11-01-2014, 12:02
Narodna verzija sa insanelyi radi, ali definitivno vredi da se kupi, vrh tweak

Jos kad bi mogao da se otkljuca tel bez dugmica, ko lg g2, ne bi bilo potrebno ni jedno dugme.

chuckie
11-01-2014, 14:36
Dobar tweak. Ipak ne tako dobar kao Zephyr. Inace double tap to wake na novim Lumia telefonima je nesto najkorisnije od svih noviteta. A to je moguce samo na Amoled ekranima.

.stefan
11-01-2014, 16:33
aj ovako...probao malo ovaj tweak...

po meni ovo nikako ne moze da bude zamena home dugmetu, pogotovo ne na 5 i na 5s zbog toga sto je lakse brate da kliknes na dugme nego da manevrisem sa palcem dok ne dohvatim status bar nekako...tako da to u startu *****a...

iskreno mislim da je suvisan tweak i po meni jedino dobro sto moze da se izvuce iz njega je bojenje not.centra

flipcontrolcentar (po meni bolji od ccsettingsa jer mozes da listas i donje widgete) i slide2kill je bolja kombinacija nego ovaj tweak...a ako imate 5s na ovo jos virtual home i to je perfekcija...za sve ostale precice tu je activator koji ima hiljadu podesavanja pa svako moze da izabere...
i meni je delovao tweak obecavajuce u opisu dok ga nisam instalirao da probam...kada sam to uradio shvatio sam da je suvisan

kristianmarkovic
11-01-2014, 17:57
Pa da, na 5ici je problematicno. Al meni na 4s je super