PDA

View Full Version : Naplacivanje aplikacija (iTunes ugovor)



Lazar
03-01-2014, 23:02
Zavrsavam uskoro aplikaciju i zeleo bih da izbacim dve verzije iste. Jednu besplatnu sa reklamama i drugu koja se placa simbolicnih 0.99$. E sad me interesuje da li je moguce da se naplacuju aplikacije iz srbije i ako je moguce kako da to sve izvedem? Voleo bih da cujem iskostva ljudi koji su ovako nesto probali ili makar znaju kako ide cela procedura.


Trenutno imam personalni dev acc.

Malo sam gledao onaj iTunes Connect sajt i video da tamo ima gomila stvari. E sad interesuje me da li sve to popunjavam ili ne? Koja je banka najbolja da se koristi?

skiper
03-01-2014, 23:07
Nesto sam o tome citao bas ovde na forumu, neko je pisao kako to ide......ubi me ako znam gde je ta tema.

Lazar
03-01-2014, 23:25
ima par tema gde ljudi potvrdjuju da moze ali nema neka makar minimalno objasnjena procedura :)

skiper
03-01-2014, 23:28
Koliko se secam ne moze uplata na karticu iz Srbije, cini mi se da je taj neko pisao da ima nekog prrko gde mu lezu uplate. Ali nemoj ovo da uzimas kao sigurnu informaciju. Mogu sutra da pitam kuma jer neki njegov rodjak se time bavi, pa da vidim kako njemu idu uplate.

Imas PM...

zmajcek
04-01-2014, 11:00
Mozes uzeti neku virtuelnu stranu platnu karticu pa da ti ide preko nje, ti sa njom najnormalnije placas svugde gde primaju kartice ili dizes kes na bankomatu (uz malu proviziju)