PDA

View Full Version : Problem sa sinhronizacijom...



aca1306
30-12-2013, 23:32
Nakon sto pokusam da sinhronizujem telefon, itunes mi izbaci da mi komp nije autorizovan...Nakon sto ga autorizojem, i pokusam da sinhronizujem, i dalje mi izbacuje da komp nije autorizovan i da ga autorizujem...
Da li neko zna u cemu je problem??

bbrks
31-12-2013, 07:33
Da nisi potrosio max. broj autorizacija?

BAZA
31-12-2013, 08:03
Pet kom autorizacija po jednom kompu, izbrisi nekoga tko ti nije bitan iz autorizacije

aca1306
31-12-2013, 10:48
obisao sam sve autorizacije...i ponovo pokusao, medjutim opet isto...
medjutim, kada sam pokusao opet....nemam vise opciju za authorization...

AppStoreSerbia
02-04-2014, 09:18
Meni se desava nesto drugo od kako sam sa 4s presao na 5s. Pre prodaje sam naravno uradio backup na pc i posle uradio restore na novi tel. Vec je tada sinhronizacija isla nekako tesko..neke app nije prepoznavao...evo i neki dan sam sinhronizovao i opet me je pitao da li verujem kompjuteru..pa onda je sinhronizacija krenula..pa onda je stala na pola..pa sam opet poceo..pa onda kaze apps installed on the iPhone could not be determined...i tako 3-4 puta dok nisam zavrsio..ne znam sta pravi problem..da li mozda taj restore.

morton82
07-04-2014, 19:44
Nakon sto pokusam da sinhronizujem telefon, itunes mi izbaci da mi komp nije autorizovan...Nakon sto ga autorizojem, i pokusam da sinhronizujem, i dalje mi izbacuje da komp nije autorizovan i da ga autorizujem...
Da li neko zna u cemu je problem??


ako si kojim slucajem kupio polovan telefon i na njemu ti je taj lik vec ubacio aplikacije, moras da obrises sve aplikacije koje ti je lik instalirao i neces imati vise problema