PDA

View Full Version : Potrebna mi je pomoc..."Enter your Restrictions Passcode"



dobraponuda
25-11-2013, 12:39
Pozdrav svima!

Pre neki dan sam kupio iPad 3 sa ios-om 5.1.1 .Bivsi vlasnik mi je dao passcode, ali kada sam dosao kuci pokusao sam da restorujem uredjaj i sada mi trazi "Enter your Restrictions Passcode", ali ni vlasnik ne zna koji je ovo kod.

Zanima me da li mogu da restorujem uredjaj preko iTunes-a i sta ovaj kod uopste znaci?

Hvala svima!!!

illusion
25-11-2013, 12:46
jel ti trazi cetvorocifreni kod ili da uneses email i adresu?

dobraponuda
25-11-2013, 12:47
Trazi mi cetvorocifreni kod

.stefan
25-11-2013, 12:49
Restrictions omogucava promenu statusa nekih sistemskih stvari...zahteva passcode 4-ocifreni da bi se ukljucio tj kada se ukljuci onda moze da se menja status (on/off),po defaultu je sve ON

prvi put cujem da nekom trazi restrictions passcode pri restore-u

dobraponuda
25-11-2013, 12:51
Kada kliknem na "Erase All Content and Settings" onda mi trazi da ukucam ovaj kod.Hteo sam da uredjaj postavim u DFU mode, ali se plasim da ga ne zakljucam i nesto slicno.iCloud nalog ne postoji na iPad-u.

.stefan
25-11-2013, 12:57
Kako mozes da zakljucas iPad majke ti?

Uzmi zakaci to za itunes i odradi restore

Restrictions passcode je u sklopu backupa,nasao sam na netu da nekima ne dozvoljava ni restore iz backupa ako ga ne znaju...mada prvi put iskreno cujem za to

Jos jednom,zakaci ga za itunes i odradi cist restore,pa set as new

E sad je pitanje da li ti zelis 5.1.1,da li imas jb ili ces na ios7...Kako god bilo,neko iskusniji sa ipadom ti moze pomoci na tu temu,samo napisi sta zelis

dobraponuda
25-11-2013, 13:02
OK, sada cu to uraditi.Pre par dana mi se isto desilo na jednom iPad 3 da mi trazi passcode, ja ga nisam znao i nista nisam sa uredjjem mogao uraditi.Covek od koga sam kupio nije bio dostupan i mislio sam da se mogu oprostiti od uredjaja (nije mogao restore, jer je morao da se nakaci na komp na kome je postojao backup).Na kraju sam slucajno nasao vlasnika i dao mi je kod.

Meni je sada sistem 5.1.1 , da li cu ga izgubiti ako ga restorujem preko iTunes-a?

skiper
25-11-2013, 13:12
Restore-om ga dizes na zadnji SW

dobraponuda
25-11-2013, 13:21
Ljudi, hvala najlepse na svim odgovorima, i sto mi izlazite u susret na moja pocetnicka pitanja!

zabrljanje
25-11-2013, 13:33
Osim ako imas jailbreak i sacuvane shsh pa mozes re-restore uz redsn0w

http://m.iclarified.com/entry/index.php?enid=25156.

P.S. Ti bas nesto cesto imas problem sa passwordima i kodovima za iUredjaje.

dobraponuda
26-11-2013, 14:48
Hvala najlepse!

zoki-oki
02-04-2014, 23:53
Kod mene sličan problem, žena nezna koji restriction code je stavila a prodala tel. prijateljici, znači nakačim na itunesi set as new, u pitanju je iphone 4s 7.1