PDA

View Full Version : iphone 3gs zaglavi na apple logo a itunes ga prepozna upaljenog i tako stoooooji



wrongtrn
19-11-2013, 19:20
naime imam problem sa iphone 3gs SIMFREE new bootrom bagovao bagovao bagovao nekad pomogne hardresset i zadnji put nista nije pomoglo zveknem restore odradi sve po ps-u kako i treba ispise onu poruku na itunes onu sto se sama ugasi posle 10tak sekundi telefon se rest krene da se pali ono lepo apple logo itues ga prepozna sve regularno ali na ekranu stoji apple logo i ne mrda da ga j*bes :/ i da posle nekog vremena sklloni jabuku i mesto nje stoji onaj kruzic kao okrece se kao da nesto ucitava i rest se i opet iznova. upalim tiny umbrella ona ga vidi isto kao i itunes kao da radi normalno nije zabo u restore loop. ima neko neku ideju za spas?

Vaskemld
19-11-2013, 19:23
Nisi trebao samo restore da stisnes.Trebao si shift restore pa da izaberes neki ios za koji imas shsh!

Pavle
19-11-2013, 19:26
to je nemoguce sto kaze Vaskemld.
uradi hard reset...ili probaj opet resore.

skiper
19-11-2013, 19:27
Ne verujem da je mogao iTunes da mu ubaci 7.0.4 ako je prikacio telefon, on mu nudi softver koji je za taj uredjaj.

wrongtrn
19-11-2013, 19:28
upravo radio preko snowbreeze napravio custom sa shsh od 6.1.3 bacio u dfu isao lepo shift + restore uradio sistem upalio ibooty jer je tethered sad jailbreak i evo opet ista prica, upali se lepo itunes prepozna normalno da radi al na ekranu jabuka stoji pa stoji

Vaskemld
19-11-2013, 19:28
Pa i meni je to logicno da mu nudi zadnji na koji moze

Pavle
19-11-2013, 19:31
iTunes kad ocita telefon zna sve o njemu, i onda na osnovu tih informacija salje zahtev Apple-u za preuzimanje iOS-a.

bbrks
19-11-2013, 19:33
O bre ljudi, kakav bre custom, pa za 3GS ios 6.1.3 je zadnji ios, koji Apple jos uvek potpisuje. Ne trebaju ti ni SHSH......samo restore i cao.

wrongtrn
19-11-2013, 19:35
aman ljudi de moze nuditi ios 7 za uredjaj za koji ne postoji XD nud normalan 6.1.3 uradi ceo on restore isao sam i na normalno i sa ono drzanje samo home button pa izadje ono cencct to itunes pa nece pa iz dfu mode i opet uradi sve al opet jabuka sad sam pokusao sa jailbreak o5 ista prica upali se itunes prepozna itools prepozna normalno upaljen al na ekranu samo jabuka

bbrks
19-11-2013, 19:43
E pa, pod pretpostavkom, da si sve radio kako treba, onda se plasim da je HW u pitanju. Mozda bi mogao da probas da otkacis bateriju na kratko, pa da probas iz DFU, ponovo restore (skini frisak IPSW 6.1.3 sa neta, pa shift + restore)

wrongtrn
19-11-2013, 19:49
to i mene brine al lepo ocitava bb msm ima imei serial model sve ko normalno