PDA

View Full Version : iPad 2 problem sa povezivanjem na wifi



ShaX_91
13-11-2013, 14:27
Imam iPad 2 16gb wifi, i sve je radilo normalno dok pre neki dan u domu nije doslo do nekih problema sa internetom pa nisam imao konekciju na uobicajeni wifi hotspot par dana. Nekako sam se snasao pa sam se za to vreme konektovao na neki drugi hotspot na kome je bio slabiji signal i non stop je pucala veza ali je bilo bolje nego da nemam internet uopste. Kada bi pukla konekcija, on bi se automatski povezivao na hotspot koji nije bio u funkciji, pa sam kliknuo na onu opciju "forget this network"...
Juce je popravljen internet i ceo dan pokusavam da se povezem ali nece. Ukucam password, kliknem join, unable to join the network. Radi normalno svima koji se kace na taj hotspot, kako laptopovima, tako i telefonima, tabletima itd.

Probao sam reset network settings, reset all settings, probao sam restore preko iLEX RAT, ne funkcionise... Na koji god drugi wifi pokusam da se konektujem, radi normalno...

iPad je na iOS 6.0

BaneK
13-11-2013, 20:41
Rresetuj ruter/modem na toj popravljenoj net mrezi, hoce da zeza, meni se desava da se svi uredjaji uredno kace na kucni wifi samo iphone nece, reset modema i rutera popravi stanje.

ShaX_91
13-11-2013, 20:46
E onda cu morati da cekam da dodje covek koji je zaduzen za odrzavanje mreze posto je ruter zakljucan u nekoj sobi :/ Ako to resi problem, javljam :)


Sent from my iPhone using Tapatalk (http://tapatalk.com/m?id=1)