PDA

View Full Version : Ne moze da se restore-uje



fino.ska
06-11-2013, 01:27
Imam veliki problem, dakle u pitanju je 4s od drugarice, previse puta je unela pogresnu sifru i deaktivirala ajfon, i tako ga ostavila, naravno i zaboravila password i sve, i dala ga sad meni da ga sredim, ja reko nema problema, imam iskustva sa fleshovanjem iUredjaja...
ali naravno problema ima, jer nit znam koji je firmware na njemu, niti mogu da ga restore-ujem, jer mi iTunes uvek izbaci neki error, prvo je bio u pitanju error 3194, okej, izmenio sam Hosts file, sledeci je error 11, okej i tu sam skontao da moram da ga bacim u DFU mode, nikakav problem, sledeci error koji dobijam je error 1600, i tu mi vala bas nista nije jasno sta treba da uradim, ima li neko da zna kako da mi pomogne bio bih krajnje zahvalan... :D

NikolaSRB
06-11-2013, 06:22
kako je 4s, mozes samo udariti update na najnoviji.kako ima sifru, ne mozes ga aktivirati ako se ona ne seti sifre. fascinantno da ljudi zaborave sifru koju su upisivali bar nekoliko puta dnevno.

fino.ska
06-11-2013, 08:34
znaci ne postoji bas nikakav nacin da se vrati u zivot bez sifre???

skiper
06-11-2013, 09:23
Ako nije sada na iOS 7 nece traziti sifru posle restore-a.

fino.ska
07-11-2013, 02:44
e pa tooo je superrr!! msm vec sam ga apdejtovao na ios7 samo ga nisam setup-ovao pa nisam znao dal ce da mi trazi sifru ponovo...
super, hvala svima!!