PDA

View Full Version : iTunes, ne prepoznavanje i autorizacija



Marina Pancic
01-11-2013, 08:46
Molim vas za pomoc! Situacija je sljedeca; imam najnoviju verziju iTunes-a, iPhone 4S koji je updejtan na najnoviji iOS 7.0.3. no kada ga spojim na raculo, pokrene mi se iTunes i zapocme sa sinkronizacijom i backupom i dodje do drugo ili treceg koraka i kaze "The iPhone (Name) could not be synced because this computer is no longer authorized for purchased items that are on this iPhone." i da autoriziram racunalo (koje je vec autorizirano) i ja se svejedno odlogiram pa ponovo ulogiram i opet je sve po starom. Sto god sam mogla naci na internetu sam probala i nista nije pomoglo. Obrisala sam sve apple programe pa ih ponovo instalirala pa sam upisala u search apple pa brisala datoteke (to sam procitala na ovom forumu) i opet nista. Uglavnom, iTunes mi ne radi, ne mogu napraviti backup, a probala sam i iCloud koji isto ne radi i ne znam zasto (ukljucen wi fi, spojen na wi fi, prostora dovoljno, ali kako krene proces, nista se ne dogadja).

Bilo kakva pomoc je dobrodosla, jucer sam izgubila jedno 10 sati zivota zbog toga!

skiper
01-11-2013, 09:09
To je verovatno nesto do softvera 7.0.3 jer se vecini desava manje vise slicno, meni odradi sinhronizaciju i sve sto mu zadam odradi ali nista ne ubaci u telefon, tako da se nadam da ce to srediti uskoro.

Marina Pancic
01-11-2013, 17:50
To mi se dogadjalo i kad sam imala 7.0.2. i jucer napravim update i opet ista stvar. Znaci nema rjesenja? Moram cekati dok ne izbace neki softver gdje ce to biti rjeseno?