PDA

View Full Version : iphone 2 g 8gb



qwertynais
17-10-2013, 12:18
Pozdrav zajednici kao sto vidite nov sam i od skora sam "dobio"jedan iphone 2g 8gb.Namerno kazem dobio jer sam za njega dao verovali ili ne 3000 dinara.Osim par mrtvih piksela u pocetku nisam primetio nista inace od iOS-a ima 3.1.3. verziju Carrier 5 (ako je vazno).Nakon toga ustanovio sam da ima Cydia ali mu wifi ne radi (non stop se vrti u krug) a i ubrzo sam primetio da je cim se stavi sim kartica on pokazuje mrezu i "kao normalno radi"medjutim kad ode u sleep mod on zvoni ali u sebi tj cim se pritisne ono dugmence on se probudi i pocne da zvoni a inace ako se to ne uradi nema zvonjave samo nakon prekida veze imam obavestenje (notifikaciju) da je telefon imao propustene pozive.
Posle ovako dugotrpnog i mukotrponog oobavestenja pitanje glasi.DA LI ZNATE (POSTO JE U SERVISU) JE LI SOFTWERSKI PROBLEM ILI STA VEC.Napominjem da mi je prodavac prvo rekao da mora da mu skine sifru sa telefona.Neznam sta je pod tim milslio.Uh nadam se da ce te mi pomoci i zamolio bih da mi i navedete linkove do sajtova gde i sta treba da skinem kad "proradi".HVALA

illusion
17-10-2013, 12:20
sto postavi temu u ipad 2?

nisi ga jeftino platio ozirom u kakvom je stanju,iphone 2 g je praistorijski i tesko da ces nesto moci da instaliras na njemu...

maxbet
17-10-2013, 12:35
prijatelju,ti si jos i mnogo para dao za njega....

qwertynais
17-10-2013, 13:27
pa dobro nego oce li iko da mi odgovori da li je problem resiv ili ne?

vlada11070
17-10-2013, 13:43
Da sam ja na tvom mestu, otisao bih u Kosovsku i dao njima da pogledaju telefon i pokušaju da ti reše problem.
Kada si se već uvalio u to, mislim da ćeš tako najlakše rešiti svoj problem!

Stvarno što otvori ovo pitanje u temi iPad 2???

qwertynais
17-10-2013, 13:48
Hvala OK lock tema je resena telefon je treuntno u servisu.Pozdrav i svako dobro Vam zelim