PDA

View Full Version : Rastavljanje filmova u delove



shiza
11-10-2013, 12:11
Interesuje me tipa skinem film sa neta,skinem prevod,odgledam film i svidi mi se neka scena,kako mogu da izvadim samo taj deo iz filma ali da ima i prevod?

mijalkocar
12-10-2013, 15:42
sony vegas, adobe after effects, bilo koj program za video obradu.. mozda moze i movie maker probaj...

Lazar
12-10-2013, 15:48
movie maker je najprostiji ;) ako ti treba samo da isces koristi njega. ako zelis da radis neku dodatnu obradu treba ti ili vegas ili premier ili agter effects. movie maker je dz ostali se placaju ali naravno ima piratksih verzija :)

shiza
18-10-2013, 00:14
Ja sam probao movie maker ali ne mogu prevod,probao sam i neki CyberLink PowerDirector 11 Ultra 11.0.0.2321,ali ni on mi ne zavrsava posao.Ja mislim da sam lepo objasnio za sta mi treba.Opet cu.Imam film i svidi mi se tipa neka scena iz filma od 1o-ak minuta i hocu samo nju da izvadim iz filma i da napravim klip sa prevodom.A Ja za win 7 nemam u njemu movie maker,samo imam dvd maker.

Lazar
18-10-2013, 00:30
aha izvini nisam video za prevod :) najlaksi nacin skines program koji lepi prevod i flim. ima ih koliko zelis. a onda uzmes i u kom hoces iseces taj deo ;)

shiza
18-10-2013, 00:35
I to sam skidao neke,ali nije uspelo.Jel znas ti neki da si mozda probao i da radi provereno?

Lazar
18-10-2013, 01:21
http://www.rzvideoconverter.com/rzvideoconverter/videoconverteruserguide.html

mislim da sam ovo jednom prilikom koristio


mislim da mozes i sa Any Video Converter

shiza
23-10-2013, 11:47
Prvi sam probao,ali nisam nasao krekovanu verziju.Dobar je ali spor i mnogo posle zauzima file,a drugi ne moze.Samo moze konvertovanje.

shiza
20-08-2014, 02:10
sori sto pisem post ispod posta,ali da ne bih otvarao novu temu,treba mi neki program za lepljenje titla na film,ali da mogu da podesavam po mogucstvu font,velicinu,boju,mesto gde ce se prevod nalaziti.Tipa skinem avi film i srt prevod i hocu da zalepim,isti format neka bude i dimenzija filma,samo da moze da se zalepi prevod.Bas bi mi znacilo ako bi neko mogao da mi pomogne.Hvala