PDA

View Full Version : Mozilla (Firefox?) app stize za iPhone u "sledecih nekoliko nedelja"



Luk492
19-10-2009, 23:47
http://3gweek.net/wp-content/uploads/2008/08/firefox-2-iphone.png

GigaOM interviewed Mozilla CEO Jon Lily at the Play conference, an event at the Haas School of Business at the University of Berkeley. There, Lily hinted that Mozilla would be submitting an app to the App Store.


Mozilla will release an app to the iPhone app store in the next few weeks,” Lily said. “It’ll surprise people.

Udri Thanks ako vam je pomogla informacija! :D

dado
20-10-2009, 00:05
Wooow!Finally!

Bilo je krajnje vrijeme,baš sam se pitao kada će da izbace mozillu. :vb_happy:

zexx0r
20-10-2009, 00:15
Jedva chekam! :D

shO
20-10-2009, 00:21
Neka hvala.. Safari rulez kad nema Opere :D

zixY
20-10-2009, 00:31
Na Windows-u mi je Firefox default browser, nema mu zamene. :D

1024
20-10-2009, 00:45
Hmm... nisi probao Chrome? :D

Nego, evo ja cu da kazem ociglednu stvar: slika je fake :D
A iz Mozille jos uvek nisu potvrdili kakva ce to "aplikacija" da bude, a kamoli da su potvrdili da je u pitanju browser. Ja se ne bih jos uvek radovao...

zixY
20-10-2009, 00:50
Zapravo na Notebook koristim Firefox, a na Desktop racunaru Chrome... Jedna prednost Chrome-a je to sto ne moze da trojanac pokupi password-e iz njega :D Zato mi se svidja, inace design je nekako odbojan :)
Ja cim sam ugledao ovo rekao sam "No Way", kao prvo, zasto bi Mozilla pravila Firefox za iPhone kada iPhone ima savrsen browser koji super radi, da to je "Safari". Kada bi morao da biram izmedju Safari ili Firefox da koristim na iPhone izabrao bih Safari... Tolko od mene :D

siklosi
20-10-2009, 15:08
Sumljam ja da će se ikada desiti Firefox na iPhone-u. Čitao sam negde interview na temu Opere i iz Opere su rekli da neće praviti Operu za iPhone jer se to krši sa Apple šta već... jer Apple ne dozvoljava aplikacije koje se imaju istu svrhu kao sistemske aplikacije na telefonu... ili nešto tako sumanuto. Uglavnom koliko sam shvatio iz Apple-a su im rekli nemojte ni da se trudite da pravite jer se neće pojaviti u AppStore-u. Jedino ako se FireFox pojavi u Cydia-i. Mada u zadnje vreme Apple i popušta malo sa odobravanjem aplikacija pa ko zna...

iMinja
20-10-2009, 23:25
evo mi deluje kao slika, ali ajde kao da poverujem, a sto se tice "off" mislim da je firefox zakon zbog silnih addona. pozz

bladecup
21-10-2009, 14:34
Mozda se i pojavi taj firefox samo zbog fanova safari radi i vise nego dobar posao,inace google developeri odavno su pomagali kreiranje firefoxa,chrome je zapocet ali ne i zavrsen,bice jos o tome...