PDA

View Full Version : iTunes problem (PC) win7



Fixy97
03-10-2013, 19:54
Upravo sam update-ovao iTunes na najnoviju verziju. Problem je u tome sto kad povezem iPhone sa kompom preko kabla, cuje se zvuk kao da racunar ne zeli da prihvati povezivanje (cuje se tri puta brzo isti ton).
Jel treba da instaliram neki drajver za iPhone ili sta da radim?

illusion
03-10-2013, 19:56
itunes ne vidi iphone?koji ios7 imas?

BaneK
03-10-2013, 20:01
Obrisi iTunes kopmletno pomocu nekog uninstallera pa ponovo instaliraj novu verziju,meni je win pravio isti problem.

Fixy97
06-10-2013, 14:23
Sve u redu sada, samo se popravilo nekako ne znam ni ja :) Admin moze zakljucati temu, ne vidim opciju lock

Fixy97
06-10-2013, 16:30
Sad se ipak javio novi problem: iPhone moze da se poveze sa racunarom, ali ga iTunes ne prepoznaje :(

bbrks
06-10-2013, 16:38
idi u services (ovo vazi za Windows) i pogledaj da li je instaliran Apple Mobile Devices?

Fixy97
06-10-2013, 17:33
Jeste instaliran, i restartovao sam ga vise puta, i racunar, ali ne vredi, uradio sam SVE sto su rekli na apple support zajednici

bbrks
06-10-2013, 17:37
Jok ni blizu, aj sad ovako, trebace ti vremena.......deinstaliraj sve od Apple SWa, Onda udji u registry i tamo nadji i obrisi sve sto ima veze sa Apple. Onda restartuj komp i instaliraj frisku verziju iTunesa, pa da vidimo dalje.......

Fixy97
06-10-2013, 17:43
I to sam uradio, deinstalirao sam sve od Apple.inc, pa onda u start meniju ukucao regedit i izbrisao Upperfilters i Lowerfilters (tako je pisalo na nekom sajtu), i onda instalirao iTunes, konektovao iPhone i opet ista prica. U stvari, Apple Device USB Driver mi ne radi, to sam provalio u Device Manager > Universal Serial Bus controllers: bude neki zuti znak kao error, i ne moze da se instalira, pa onda kad uradim Update Driver Software > Browse my computer > Let me pick from a list > izaberem MTP USB Device (tada uspe iphone da se poveze sa racunarom, ali ne i sa iTunes-om), a kad izaberem Apple Device USB Driver, nece ni jedno ni drugo (cuje se kao zvuk koji se brzo ponovi 3 puta).
Nisam siguran dal si na to mislio ali mislim da je to to, posto si pomenuo deinstalaciju svega i onaj registry

bbrks
06-10-2013, 17:47
Ne nisam to mislio, MTP nema veze sa Appleom. Dakle iz Registrija delete sve linije koje u sebi sadrze Apple, pa onda ono sto sam napisao dalje. Batali sve drajvere sto oni tamo pishu. Komp treba da bude ociscen od svega sto ima veze sa Apple.

Fixy97
06-10-2013, 17:49
A kako da nadjem sve od Apple-a iz Registry-a ?

bbrks
06-10-2013, 17:53
Pa ides na Search kucas Apple i brises jedno po jedno. Rekoh trebace ti vremena, mirno i polako.

Fixy97
06-10-2013, 17:57
Samo sam selektovao sve i obrisao, ali imaju neki fajlovi za koje nisam siguran da su vezani za Apple pa ne zelim da rizikujem da ih brisem.... Vidi, ako mozes, ja imam onaj TeamViewer, dacu ti login informacije, otvoris svoj TeamViewer ukucas ih i kontrolises mi racunar da vidis jel sve kako treba?