PDA

View Full Version : iphone se brickao ?



houska
19-09-2013, 21:22
pozdrav zamolio bih vas za pomoc ja sam isao sa restore i shhift pa na novo htio instalirati ios7 imam inace jailbreak 6.1.2 i kako da rjesim ovaj problem inace sam promjenio host di sam nasao na forumu nekom i nije htjelo pa sam umbrela start server i uspjelo je i onda na mobitelu pocelo pisat crnim ekranom i neka slova sitna i odjednom je stalo error 4003 ja mislim i sad nemogu upalit mobitel i kad ponovo idem restore sad je error 11 stalno trazi da se spojim na i tunes nikako da se upali na operativni sustav nesto se poremetilo i sad kako da instalisem novi ios 7 molim vas za pomoc nemogu nikako

goranagf
19-09-2013, 22:17
Haha, joooj, 3 minute sam citao post... Covjece nauci pisati prvo.

Za restore na zadnju verziju iOS-a ti ne treba nista osim iTunes-a, podrzaumjeva se i za njega zadnja verzija, i ipsw-a od tog softvera koji zelis nabaciti.

houska
19-09-2013, 22:19
pa preko itunesa i ipsw sam i radio sve... ma u panici sam brate neznam sta pisem xD nece da mi udje u operativni sustav mob,nemam pojma spojim na itunes i radim restore i nista stalno pise preparing iphone for restore i dugo cekam i nista neznam sta da radim '

BaneK
20-09-2013, 00:45
Probaj iz DFU mode


http://www.iclarified.com/entry/index.php?enid=1034

Luk492
20-09-2013, 02:04
Najverovatnije ce uspeti preko dfu,problem je sto ti je pukao prethodni restore,pa sad bukvalno nemas OS da bi ga upalio...