PDA

View Full Version : Problem sacuvati shsh



fury
03-09-2013, 10:40
Kad hocu da sacuvam shsh za 6.1.4 preko tinyumbrelle na osx-u po defaultu ide u folder shsh,taj folder nije vidljiv na osxu i moguce ga je samo videti kad se omoguci opcija unhide files i folders, e sad kad se omoguci to taj folder shsh je i dalje siv-i ne moze mu se pristupiti tj otvoriti,probao sam da ga kopiram na drugo mesto al isto, vidim da je oko 3.5mb veliki kad promenim destinaciju cuvanja shsh-a na tiny umbrelly recimo na flash usb tiny umbrella uopste ne pravi folder na flashu vec pravi neki mali 4kb file, inace u pitanju je ne jailbreakovan i5 a radim sve ovo ako mi se ne bude svideo novi ios 7 koji dolazi uskoro, sta mogu dalje da radim? Pre sam mogao manuelno da sklonim na bezbedno mesto shsh folder al sad ne,dal ce tiny umbrella prilikom restora videti taj sivi shsh folder? Inace nikad do sad nisam radio downgrade iosa pa mi ne znam dal se to radi uopste preko tiny umbrelle,molim za savet

igor11
03-09-2013, 10:56
Kada izadje oficijalni update za iOS 7 i kada budes uradio update, neces vise moci da se vratis na 6.1.4 jer iP5 ne moze da se downgrade-uje tako da ti taj shsh ne treba..

fury
03-09-2013, 12:11
Nisam znao za to,fala

Byakuya
03-09-2013, 12:14
To naravno ne mora da znaci...mozda ipak nesto smisle...svake godine se menja prica...sacuvaj ako mozes...

fury
03-09-2013, 15:19
Pa ne znam dal je pravilno sacuvano, shsh folder je gray samo se vidi da je sacuvan,ne moze da se otvori,a kad se kopira na neku drugu lokaciju opet je sakriven i ne moze da se otvori,secam se jednom prilikom radjenja iste stvari da sam mogao sve da uradim sa njim