PDA

View Full Version : Backup Iphona s jednog na drugi racunar !



Maradona
19-08-2013, 10:49
Negde sam procitao mislim,al nemogu da nadjem i gde,pa bih pitao,mozda ne na pravom mestu,.komp preko koga sam sinhronizovao Iphone,,playlistu,..oboren je sistem,odnosno tek treba,.pa me zanima,koje fajlove i gde se nalaze u kompu ,ako je ista ikako moguce treba da sacuvam iskopiram,i prenesem ponovo kad sistem bude podignut da bi mi ostavio Iphone isti,.svaki put provereno sto znam da mi se desi je da moram da play listu ponovo radim,..dal je moguce ikako to sacuvati tim nekim prebacivanjem fajlova koje komp pamti kad radim sinhronizaciju?

Byakuya
19-08-2013, 10:57
ako nisi nista menjao my documents/music/itunes i lepo preneses sve to na novi komp...

Maradona
19-08-2013, 11:07
Znaci ceo folder samo iskpiram ponovo kada podignem sistem i instaliram itunes,naravno da nemenjam na iphonu nista? A sad mozda malo glupo pitanje,dal je ikako moguce nestu uraditi ako uzmem meka koji planiram ovih dana,.predpostavljam da win fajlovi i mekovi nisu isto,al stalno citam o nekoj kompaktabilnosti,pa mozda ima nade i za tu varijantu?

Byakuya
19-08-2013, 11:24
"komatibilnost" bez k...krenimo od prvog pitanja...prekopiras lepo sve na neki HDD...instaliras win...instaliras itunes...ugasis...pregazis ceo folder sa onim iz backup-a...(opet pod uslovom da si namestio da su sve app,muzika i filmovi kopirani tu u folder a ne da vuces sa neke druge particije(ili drugog mesta na C) u tom slucaju sve te file-ove moras opet na ista mesta da stavis)
Ako uzmes meka 99% je da se sadrzaji foldera ne bi gadjali kao ni sami file-ovi...u tom slucaju lepo rucno prebacis pesme,filmove i aplikacije i cao...:)

Maradona
19-08-2013, 11:33
Thnx ,nadam se da ce sve lepo da prodje ,..cool

Byakuya
19-08-2013, 11:41
opusteno...tu smo da pomognemo ako negde zapne...

btw za hvala imas thx dugme...tako je forum uredniji...:)