PDA

View Full Version : iPhone 4 No Service



Nikola_
14-08-2013, 13:11
iPhone 4 SimFree VIP kartica isao sam u vip pre neki dan trazio novu karticu i sad ima mrezu pa izgubi No service pa posle opet dobije i tako stalno,sta da radim a ako ga ugasim trazi da se aktivira a kad prikacim na itunes on ga ne vidi a trazi restore a necu da restore jer ima problem

evil
14-08-2013, 13:15
Da ti nije ukljucen 3g pa ti se zbog toga gubi signal? Jer se to desava kada je losa pokrivenost sa 3g signalom...


Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Go®aN™
14-08-2013, 13:29
Desavalo mi se to sa iPhone 4S pa je ubrzo otisao na zamenu. Ustanovili smo da je hardverska greska. Probaj ako nemas JB, bekapuj podatke i uradi Erase All Content and Settings. Aktiviraj telefon sa novom karticom.

Nikola_
14-08-2013, 17:18
ma nemam nikakve podatke na njemu bio je na servisu ali mu nista ne fali sve sam reset itd a nmg da aktiviram stalno sere

zabrljanje
14-08-2013, 17:24
Napisi koji iOS, da li imas jailbreak i ne razumem sta si tacno hteo da kazes sa ovim

...a trazi restore a necu da restore jer ima problem....

Nikola_
14-08-2013, 20:17
6.1.3 nisam jb radio,hteo sam da kazem da kad iskljucim i ukljucim mob on trazi da se aktivira a kad prikacim na itunes on trazi da se restore a nesmem da restore da nebi sjebo nesto jer sam nosio kod druga u servis da mi instalira jer sam ja sjebo nisam znao lepo da instaliram xd

zabrljanje
14-08-2013, 22:16
Uradi backup kontakata i svega sto ti je bitno i mozes, za pocetak, da uradis ovo sto ti je Go®aN™ napisao. Onda probas i drugu karticu a ako nece, samo u najnovijem ides na restore. Sigurno ti nije resenje da se cimas da li ces imati signal.

Boletinho
14-08-2013, 22:58
kazes bio na servisu....fino ga otvori i pogledaj antenu da li je fino ustekana u onaj djek...imao sam X cetvorki s tim problemom..ako se malo strese jednostavno antena ispane iz djeka

Nikola_
22-08-2013, 19:53
nisam strucan bas da ga otvaram a jos gore da cackam nesto