PDA

View Full Version : Pitanje vezano za sms tones



Boogy
13-10-2009, 01:46
Da li neko zna kako mogu da se menjaju imena u meniju postojecih melodija? npr. umesto "Horn" da date neko drugo ime! I da li mogu da se dodaju tu nova imena? Ona fora preko WinterBord-a mi je glupa! Hvala u napred!!! POZZ :)

Lazar
13-10-2009, 10:29
mislim da mozes ali da moras da menajs string fajl isti onaj koji su ljudi koristili za prevod na srpski...

Boogy
13-10-2009, 23:47
Nasao sam ja na netu kako to treba da odradim, menja se Sound.strings, ali nikako ne mogu da nadjem dobar editor da to prepravi u bilo kom kad otvorim neprepoznaje mnoge karektere i to je jedino sto ne mogu da uradim! Da li neko ima neki dobar editor za to ? hvala :)

♠ ♣ ♦ ♥
14-10-2009, 01:59
Sound.strings preimenuj i Sound.plist i otvori obicnim plist editorom....kad budes sve zavrsio opet ponovo vratis na Sound.strings

that should do the trick....

Boogy
14-10-2009, 23:27
Uspeo sam da dodam melodiju u listu sa ostalim melodijama, ali jos ne znam kako da vezem melodiju za to ime kao npr. sms-received6.caf = Electronic! Jer kad kliknem on selektuje to ime ali se melodija ne cuje! Da li neko zna kako to da uradim hvala!!!!!!!!! ;)

doktor22
16-01-2010, 00:14
mozes preko SSH protokola. Format ringtone SMS-a je .caf i kad izaberes koju zelis, ubaci ju u preko iFile u direktorij: system/library/audio/UIsounds i moras kopirati tu svoju melodiju ALI mora glasiti recimo kao neka default: TRI-TON tj.
neznam kako da objasnim: recimo tvoja melodija je neka pjesma ali ako ju ubacis pod tim nazivom u onaj direktorij nece ti svirat vec ti mora glasiti kao neka default a tu default ukloni. kuzis